SON ?NCEK? KAPANI? DE????M (%)
XU100 108.939 105.994 2,78
VIOP 129.682 126.304 2,68
USD/TRY 6,2328 6,2311 0,03
BIST BANKS 144.145 139.921 3,02
SON ?NCEK? KAPANI? DE????M (%)
DAX 11.890 12.367 -3,86
GOLD 1.605,93 1.578,86 1,71
BRENT 51,30 49,67 3,28

 Hisse De?erleri ve Oranlar?

Yat?r?m karar? al?rken ara?t?rmalar?n?za yard?mc? olabilecek veriler.

Kod Hisse Ad? Sekt?r Kapan??
(TL)
Piyasa De?eri
(mn TL)
Piyasa De?eri
(mn $)
Halka A??kl?k
Oran? (%)
Sermaye
(mn TL)
ACSELAc?selsan Ac?payam SelülozKimyasal ürün6,2266,710,751,810,7
ADANAAdana ?imento (A) ?imento8,43743,3119,258,488,2
ADBGRAdana ?imento (B) ?imento6,60545,687,59,982,7
ADELAdel Kalemcilik K?rtasiye13,50318,951,127,723,6
ADESEAdese AVMPerakande - Ticaret1,38347,855,892,5252,0
ADNACAdana ?imento (C) ?imento1,93319,151,226,4165,3
AEFESAnadolu EfesMe?rubat / ??ecek 21,9412.990,82.082,832,6592,1
AFYONAfyon ?imento ?imento6,20620,099,448,4100,0
AGHOLAnadolu Grubu HoldingHoldingler16,123.925,8629,434,2243,5
AGYOAtakule GYOGYO1,75404,364,815,8231,0
AKBNKAkbankBankac?l?k6,7635.152,05.636,049,95.200,0
AKCNSAk?ansa ?imento9,071.736,4278,420,5191,4
AKENRAkenerjiElektrik1,05765,6122,825,2729,2
AKFGYAkfen GYOGYO3,48640,3102,724,3184,0
AKGRTAksigorta Sigorta6,321.933,9310,128,0306,0
AKGUVAkdeniz Güvenlik HizmetleriDi?er1,8074,511,974,541,4
AKMGYAkmerkez GYOGYO24,72921,2147,73,137,3
AKSAAksa Endüstriyel Tekstil7,902.557,6410,137,7323,8
AKSENAksa EnerjiElektrik3,552.176,8349,020,6613,2
AKSGYAkis GYOGYO3,801.634,3262,038,9430,1
AKSUEAksu Enerji Elektrik9,80161,725,971,316,5
ALARKAlarko Holding Holdingler5,572.423,0388,529,6435,0
ALBRKAlbaraka TürkBankac?l?k1,351.822,5292,228,61.350,0
ALCARAlarko Carrier Dayan?kl? Tüketim51,85560,089,814,810,8
ALCTLAlcatel Teleta? ?leti?im Cihazlar?19,60758,5121,635,038,7
ALGYOAlarko GYO GYO14,07906,1145,348,864,4
ALKAAlkim Ka??tKa??t ürünleri6,29330,252,918,352,5
ALKIMAlkim Kimyasal ürün49,101.214,0194,637,924,7
ALYAGAlt?nya? Kombinalar?G?da0,7477,712,580,5105,0
ANACMAnadolu Cam Cam3,772.827,5453,322,6750,0
ANELEAnel ElektrikElektrik2,94323,451,932,3110,0
ANHYTAnadolu Hayat Emeklilik A.?.Sigorta7,163.078,8493,615,1430,0
ANSGRAnadolu Sigorta Sigorta4,842.420,0388,034,8500,0
ARCLKAr?elik Dayan?kl? Tüketim18,5812.555,02.013,025,0675,7
ARDYZARD Grup Bili?imTeknoloji13,42295,247,339,322,0
ARENAArena BilgisayarBilgisayar Toptanc?l???10,21326,752,436,732,0
ARMDAArmada BilgisayarBilgisayar Toptanc?l???17,85428,468,710,024,0
ARSANArsan Tekstil Tekstil Entegre4,79405,765,041,684,7
ARTIArt? Yat?r?m Holding A.?.Holdingler0,848,41,384,710,0
ASELSAselsan Savunma27,5031.350,05.026,425,81.140,0
ASLANAslan ?imento?imento34,482.517,0403,63,273,0
ASUZUAnadolu Isuzu Otomotiv10,17854,3137,014,584,0
ATAGYAta GYOGYO3,6586,713,939,523,8
ATEKSAk?n Tekstil Tekstil Entegre13,32335,753,818,925,2
ATLASAtlas YO Yat?r?m Ortakl?klar?1,3039,06,368,230,0
ATSYHAtlantis YO Holdingler1,3610,91,797,88,0
AVGYOAvrasya YO GYO1,51108,717,4100,072,0
AVHOLAvrupa Yat?r?m HoldingHoldingler1,3339,96,438,330,0
AVISAAvivasa SigortaSigorta14,502.610,0418,519,9180,0
AVODAvod Kurutulmu? G?daG?da1,99179,128,786,590,0
AVTURAvrasya Petrol&Turistik TesisTurizm1,5971,611,563,745,0
AYCESAlt?nyunus ?esme Turizm10,90272,543,77,525,0
AYENAyen EnerjiElektrik3,09857,5137,513,6277,5
AYESAyes Akdeniz Yap??n?aat Malzemeleri2,4236,45,833,115,0
AYGAZAygaz Petrol11,403.420,0548,323,7300,0
BAGFSBand?rma Gübre Fabrikalar? A.?Tar?m Kimyasallar?14,50652,5104,658,845,0
BAKABBak Ambalaj Ka??t ürünleri6,14221,035,415,836,0
BALATBalatac?lar Balatac?l?kOtomotiv Par?as?2,4029,24,788,812,2
BANVTBanvit Hayvanc?l?k18,361.836,4294,48,3100,0
BASCMBa?ta? Ba?kent ?imento Sanayi?imento2,86376,360,35,1131,6
BERABera HoldingHoldingler3,461.181,9189,546,6341,6
BEYAZBeyaz FiloDi?er3,41339,954,518,099,7
BFRENBosch Fren Otomotiv Par?as?247,90619,899,415,42,5
BIMASBim Birle?ik Ma?azalar A.?Perakande - Ticaret48,0429.169,94.676,867,9607,2
BIZIMBizim ToptanPerakande - Ticaret8,96537,686,243,960,0
BJKASBe?ikta?Spor2,52604,897,049,0240,0
BLCYTBilici Yat?r?mTekstil Entegre7,35330,853,033,145,0
BMELKBomonti Elektrik MuhendislikElektrik1,3022,13,520,017,0
BNTASBanta? Band?rma AmbalajKa??t ürünleri2,64170,327,358,064,5
BOLUCBolu ?imento ?imento3,92561,590,029,8143,2
BOSSABossa Tekstil Entegre9,08563,090,312,262,0
BRISABrisa Otomotiv Lasti?i8,862.703,3433,410,2305,1
BRKOBirko MensucatTekstil Entegre0,3339,66,387,2120,0
BRKSNBerkosan Yal?t?m?n?aat Malzemeleri2,4838,76,266,815,6
BRMENBirlik Mensucat Tekstil Entegre1,1719,23,197,016,4
BRSANBorusan MannesmannDemir-?elik Temel9,891.401,9224,819,2141,8
BRYATBorusan Yat?r?m Holdingler61,601.732,5277,812,028,1
BSOKEBat? S?ke ?imento?imento1,21484,077,625,3400,0
BTCIMBat??im ?imento3,21577,892,623,6180,0
BUCIMBursa ?imento ?imento3,39610,297,828,7180,0
BURCEBur?elik Demir-?elik D?küm6,0951,38,249,78,4
BURVABur?elik Vana Sanayii?n?aat Malzemeleri14,94109,817,655,87,3
CCOLACoca-Cola ??ecek A.?Me?rubat / ??ecek 45,1011.472,11.839,327,8254,4
CELHA?elik Halat Demir-?elik Temel8,73144,023,121,816,5
CEMAS?ema? D?kümDemir-?elik D?küm1,16549,888,298,2474,0
CEMTS?emtas Demir-?elik Temel6,35641,2102,841,0101,0
CEOEMCEO Event MedyaDi?er6,20116,618,736,218,8
CIMSA?imsa ?imento9,051.222,5196,035,7135,1
CLEBI?elebiHavayollar? ve Hizm.80,001.944,0311,710,024,3
CMBTN?imbeton ?imento36,8865,310,549,71,8
CMENT?imenta? ?imento13,581.183,0189,71,687,1
COSMOCosmos Yat?r?m HoldingHoldingler2,2613,62,227,56,0
CRDFACreditwest FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring2,25180,028,917,880,0
CRFSACarrefoursaPerakande - Ticaret5,283.696,0592,63,4700,0
CUSAN?uhadaro?lu MetalDemir-?elik D?küm3,06218,035,026,071,3
DAGHLDagi Yat?r?m Holding A.?Holdingler2,8130,34,949,010,8
DAGIDagi GiyimTekstil Entegre2,66115,218,523,143,3
DARDLDardanel G?da4,39233,937,531,153,3
DENCMDenizli Cam Cam7,34110,117,748,915,0
DENGEDenge HoldingHoldingler1,2361,59,948,850,0
DERASDerlüks DeriDeri Giyim3,1888,214,149,527,8
DERIMDerimod Deri Giyim7,60205,232,927,027,0
DESADesa Deri SanayiiDeri Giyim4,70231,337,118,249,2
DESPCDespec BilgisayarBilgisayar Toptanc?l???4,72108,617,450,623,0
DEVADeva Holding Sa?l?k ve ?la?9,341.868,2299,517,8200,0
DGATEDatagateBilgisayar Toptanc?l???7,44223,235,834,330,0
DGGYODogus GE GYOGYO5,641.872,5300,25,5332,0
DGKLBKelebek Mobilya Mobilya1,80484,377,747,4269,1
DIRITDiriteks Dirili? TekstilTekstil Entegre0,697,31,291,910,7
DITASDita? Do?an Otomotiv Par?as?11,54115,418,527,310,0
DMSASDemisa? Demir-?elik D?küm3,64191,130,649,252,5
DOASDo?u? OtomotivOtomotiv9,672.127,4341,114,7220,0
DOBURDo?an BurdaMedya4,4386,613,915,019,6
DOCODO & CO AktiengesellschaftUla?t?rma-Lojistik531,405.178,0830,257,99,7
DOGUBDo?usan ?n?aat Malzemeleri1,9458,29,343,830,0
DOHOLDo?an Holding Holdingler1,724.501,1721,735,82.616,9
DOKTAD?kta? D?kümcülükOtomotiv Par?as?24,202.807,2450,13,9116,0
DURDODuran Ofset Ka??t ürünleri16,50273,543,932,016,6
DYOBYDYO BoyaBoya4,48448,071,825,2100,0
DZGYODeniz GYOGYO4,25212,534,120,050,0
ECILCEczac?ba?? ?la? Sa?l?k ve ?la?3,822.617,7419,719,7685,3
ECZYTEczac?ba?? Yat?r?m Holdingler12,001.260,0202,018,4105,0
EDIPEdip Gayrimenkul Yat. San.Di?er1,83119,019,141,165,0
EGCEYEgeli Co&Girisim Serm. Y.O.Holdingler0,489,61,548,820,0
EGCYHEgeli Co Yat?r?m HoldingHoldingler0,3212,82,199,740,0
EGCYOEgeli &Co Tar?m Giri?im Serm.Holdingler0,337,31,2100,022,0
EGEENEge Endüstri Otomotiv Par?as?667,502.102,6337,134,63,2
EGGUBEge Gübre Tar?m Kimyasallar?48,14481,477,245,210,0
EGPROEge Profil ?n?aat Malzemeleri12,17985,5158,04,081,0
EGSEREge Seramik Seramik4,46334,553,633,375,0
EKGYOEmlak Konut GYOGYO1,395.282,0846,950,73.800,0
EKIZEkiz Ya? ve SabunG?da1,188,51,475,17,2
EMKELEmek Elektrik Elektrik Makinlar? üretimi1,6540,16,477,124,3
EMNISEmini? Ambalaj Boya2,2113,72,220,86,2
ENJSAEnerjisa EnerjiElektrik7,799.200,51.475,120,01.181,1
ENKAIEnka ?n?aat?n?aat- Taahhüt6,4332.150,05.154,611,85.000,0
EPLASEgeplast ?n?aat Malzemeleri14,55291,046,725,220,0
ERBOSErbosan Demir-?elik D?küm20,50410,065,754,020,0
EREGLEre?li Demir ?elik Demir-?elik Temel8,2528.875,04.629,647,63.500,0
ERSUErsu G?daMe?rubat / ??ecek 3,06110,217,761,536,0
ESCOMEscort ComputerTeknoloji2,88144,023,165,250,0
ETILREtiler ?nci BüfeG?da1,8721,73,541,311,6
ETYATEuro Trend Yat?r?m Ortakl???Yat?r?m Ortakl?klar?1,1523,03,783,820,0
EUHOLEuro Yat?r?mHoldingler1,3279,212,759,060,0
EUKYOEuro Kapital Yat?r?m Ortakl???Yat?r?m Ortakl?klar?1,4328,64,674,520,0
EUYOEuro MenkulYat?r?m Ortakl?klar?1,1322,63,689,220,0
FENERFenerbahce Futbol A.?.Spor11,841.171,9187,932,599,0
FLAPFlap Kongre Hiz.Oto.Tur.A.?Di?er3,80118,819,094,931,3
FMIZPF-M ?zmit PistonOtomotiv Par?as?43,80625,3100,315,014,3
FONETFonet Bilgi TeknolojileriTeknoloji7,39295,647,441,740,0
FORMTFormet ?elik Kap?Di?er2,20167,226,826,776,0
FRIGOFrigo Pak G?da G?da9,6858,19,348,56,0
FROTOFord OtosanOtomotiv78,0027.371,04.388,417,8350,9
GARANGaranti Bankas? Bankac?l?k9,5039.900,06.397,250,14.200,0
GARFAGaranti BBVA FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring3,86306,949,28,479,5
GEDIKGedik Yat?r?mArac? Kurumlar13,47907,8145,57,967,4
GEDZAGediz Ambalaj SanayiKimyasal ürün6,9180,612,950,711,7
GENTSGenta? Mobilya2,37343,755,152,6145,0
GERELGersan ElektrikKablo3,07245,639,469,280,0
GLBMDGlobal Menkul De?erlerArac? Kurumlar2,1184,413,525,040,0
GLRYHGüler Yat?r?m HoldingHoldingler1,5947,77,679,430,0
GLYHOGlobal Yat?r?m HoldingHoldingler3,501.140,6182,933,5325,9
GOLTSG?lta? ?imento ?imento13,95251,140,357,518,0
GOODYGoodyear Otomotiv Lasti?i4,371.179,9189,225,3270,0
GOZDEG?zde Girisim SermayesiYat?r?m Ortakl?klar?3,701.424,5228,424,4385,0
GRNYOGaranti YO Yat?r?m Ortakl?klar?1,5052,58,496,435,0
GSDDEGSD Denizcilik Gayrimenkul ?n?Di?er2,35122,619,722,052,2
GSDHOGSD Holding A.?.Holdingler1,42639,0102,549,9450,0
GSRAYGalatasaray Sportif A.?Spor3,762.030,4325,539,1540,0
GUBRFGübre Fabrikalar? Tar?m Kimyasallar?17,055.694,7913,023,6334,0
GUSGRGüne? Sigorta Sigorta2,451.323,0212,131,3540,0
GYHOLGedik Yat?r?m HoldingHoldingler19,99599,796,28,530,0
HALKBHalkbankBankac?l?k5,987.475,01.198,548,41.250,0
HALKSHalk SigortaSigorta2,921.019,1163,47,4349,0
HATEKHateks Hatay TekstilTekstil Entegre9,25194,331,120,621,0
HDFGSHedef Giri?im SermayesiYat?r?m Ortakl?klar?2,26144,623,278,164,0
HEKTSHekta? Tar?m Kimyasallar?9,632.191,5351,442,3227,6
HLGYOHalk GYOGYO1,401.299,2208,317,6928,0
HUBVCHub Giri?im Ser. Y.O.Holdingler26,12783,6125,676,330,0
HURGZHürriyet Medya1,09645,3103,516,4592,0
ICBCTICBC Turkey BankBankac?l?k4,283.680,8590,17,2860,0
IDEAS?dealist Dan??manl?kDi?er2,8827,44,442,19,5
IDGYO?dealist GYOGYO2,9329,34,743,310,0
IEYHOI??klar Enerji ve Yap? HoldingHoldingler0,59320,751,499,5543,6
IHEVA?hlas Ev Aletleri Dayan?kl? Tüketim3,271.146,1183,845,7350,5
IHGZT?hlas GazetecilikMedya3,99478,876,836,7120,0
IHLAS?hlas Holding Holdingler0,73577,092,586,4790,4
IHLGM?hlas GayrimenkulGYO1,21805,3129,174,2665,5
IHYAY?hlas Yay?n HoldingMedya1,06212,034,073,9200,0
INDES?ndeks BilgisayarBilgisayar Toptanc?l???10,60593,695,261,356,0
INFO?nfo Yat?r?mArac? Kurumlar9,20169,927,254,118,5
INTEM?ntema ?n?aat Malzemeleri10,00194,431,214,119,4
IPEKE?pek EnerjiElektrik9,322.421,2388,237,7259,8
ISATR?? Bankas? (A) Bankac?l?k380.383,00380,461,024,00,0
ISBIR??bir HoldingHoldingler566,60359,857,712,30,6
ISBTR?? Bankas? (B) Bankac?l?k43.030,301.247,9200,125,80,0
ISCTR?? Bankas? (C) Bankac?l?k5,7125.694,84.119,732,04.500,0
ISDMR?skenderun Demir ?elikDemir-?elik Temel7,1020.590,03.301,25,12.900,0
ISFIN?? Finansal KiralamaFin.Kiralama ve Faktoring3,132.176,3348,939,1695,3
ISGSY?? Giri?imYat?r?m Ortakl?klar?3,78282,245,231,274,7
ISGYO?? GYO GYO1,631.562,8250,641,1958,8
ISKUR?? Bankas? Kurucu Bankac?l?k504.999,910,00,028,80,0
ISMEN?? Yat?r?mArac? Kurumlar4,741.682,7269,828,9355,0
ISYAT?s YO Yat?r?m Ortakl?klar?2,47396,763,667,3160,6
ITTFH?ttifak HoldingHoldingler2,43218,735,183,890,0
IZFAS?zmir F?r?aBoya1,9933,65,445,216,9
IZMDC?zmir Demir ?elik Demir-?elik Temel10,203.825,0613,316,5375,0
IZTAR?z Tar?mG?da2,4235,85,750,514,8
JANTSJantsa JantOtomotiv Par?as?57,40637,1102,215,011,1
KAPLMKaplamin Ka??t ürünleri6,28125,620,115,520,0
KARELKarel Elektronik?leti?im Cihazlar?13,50787,3126,228,758,3
KARSNKarsan Otomotiv Otomotiv1,671.503,0241,034,6900,0
KARTNKartonsan Ka??t ürünleri380,001.078,1172,821,62,8
KATMRKatmerciler Ara? üstü EkipmanOtomotiv Par?as?3,42256,541,156,675,0
KCHOLKo? HoldingHoldingler17,2043.617,46.993,226,42.535,9
KENTKent G?da G?da218,906.343,21.017,00,529,0
KERVNKervansaray Yat. HoldingHoldingler0,42247,239,630,5588,5
KERVTKerevita? G?da3,372.230,9357,713,8662,0
KFEINKafein Yaz?l?mTeknoloji12,95255,841,075,319,8
KLGYOKiler GYOGYO2,99370,859,434,5124,0
KLMSNKlimasan Dayan?kl? Tüketim18,83745,7119,631,239,6
KLNMAT. Kalk?nma Bankas? Bankac?l?k36,2430.804,04.938,80,9850,0
KNFRTKonfrut G?da Me?rubat / ??ecek 7,40244,239,222,433,0
KONYAKonya ?imento ?imento239,001.164,8186,715,94,9
KORDSKordsa Teknik TekstilEndüstriyel Tekstil13,932.709,8434,528,5194,5
KOZAAKoza Anadolu MetalDi?er11,304.385,3703,144,9388,1
KOZALKoza Alt?nMadencilik73,0011.132,51.784,930,0152,5
KPHOLKapital Yat?r?m HoldingHoldingler3,3014,02,251,04,3
KRDMAKardemir (A) Demir-?elik Temel2,55612,898,265,6240,3
KRDMBKardemir (B) Demir-?elik Temel2,56305,849,061,2119,5
KRDMDKardemir (D) Demir-?elik Temel2,602.028,6325,292,0780,2
KRGYOKorfez GYOGYO2,23147,223,616,766,0
KRONTKron Telekomünikasyon?leti?im21,58307,949,460,314,3
KRSANKarsusan Karadeniz Su ürünleriG?da10,0049,07,936,34,9
KRSTLKristal Kola Me?rubat / ??ecek 1,63156,525,190,096,0
KRTEKKarsu Tekstil Tekstil Entegre2,5489,214,323,635,1
KSTURKu?tur TurizmTurizm23,0097,615,74,54,2
KUTPOKütahya Porselen Seramik8,30331,353,124,239,9
KUYASKuyumcukent Gayrimenkul Yat.Di?er1,5684,913,699,354,4
LIDFALider FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring3,62162,926,111,045,0
LINKLink BilgisayarTeknoloji24,80136,421,931,05,5
LKMNHLokman Hekim EngurusagSa?l?k ve ?la?6,37152,924,566,124,0
LOGOLogo Yaz?l?mTeknoloji75,801.895,0303,866,325,0
LUKSKLüks Kadife Tekstil Entegre9,6096,015,414,710,0
MAALTMarmaris Alt?nyunus Turizm78,45432,769,429,75,5
MAKTKMakina Tak?m ?n?aat Malzemeleri1,76352,056,420,0200,0
MARKAMarka Yat?r?m HoldingHoldingler1,2526,24,299,421,0
MARTIMart? Otel ??letmeleriTurizm0,90108,017,361,7120,0
MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.STekstil Entegre53,502.656,6425,972,649,7
MEGAPMega Polietilen K?pükKimyasal ürün2,7135,85,747,813,2
MEPETMetro Petrol ve TesisleriPetrol1,90143,223,052,775,4
MERITMerit Turizm Yat?r?mTurizm19,0048,57,817,22,6
MERKOMerko G?da G?da1,1668,411,082,659,0
METALMetro Alt?n ??letmecili?iMadencilik0,858,51,458,710,0
METROMetro Tic. Mali Yat.Holdingler1,20360,057,761,8300,0
METURMetemtur OtelcilikTurizm1,5928,64,668,118,0
MGROSMigros Perakande - Ticaret21,763.939,7631,739,0181,1
MIPAZMilpa Pazarlama2,64549,188,016,7208,0
MMCASMMC San.ve Tic. Yat?r?mlar A.?Ula?t?rma-Lojistik0,8511,31,892,013,3
MNDRSMenderes TekstilTekstil Entegre1,77442,570,946,9250,0
MPARKMLP Sa?l?k HizmetleriSa?l?k ve ?la?14,893.097,7496,733,5208,0
MRDINMardin ?imento ?imento5,12560,889,944,9109,5
MRGYOMart? GYOGYO1,08118,819,048,5110,0
MRSHLMarshall Boya52,95529,584,98,810,0
MSGYOMistral GYOGYO1,65221,535,514,6134,2
MTRYOMetro YOYat?r?m Ortakl?klar?5,40113,418,213,521,0
MZHLDMazhar Zorlu Holding ?n?aat Malzemeleri14,80160,425,739,110,8
NATENNaturel Yenilenebilir EnerjiDi?er17,02561,790,136,433,0
NETASNeta??leti?im Cihazlar?12,94839,4134,636,964,9
NIBASNi?de Beton Sanayi?imento6,70361,858,019,354,0
NTHOLNet Holding Turizm2,001.127,8180,832,1563,9
NUGYONurol GYO GYO3,50717,5115,010,2205,0
NUHCMNuh ?imento ?imento9,411.413,5226,615,9150,2
ODASOda? Elektrik üretimElektrik1,961.176,0188,565,5600,0
OLMIPOlmuksan A.?Ka??t ürünleri4,501.112,0178,36,9247,1
ORGEORGE Enerji ElektrikElektrik4,70235,037,746,250,0
ORMAOrma Orman MahsulleriKa??t ürünleri4,30117,018,810,827,2
OSMENOsmanl? Menkul De?.Arac? Kurumlar7,20142,722,917,019,8
OSTIMOstim Endüst. Yat?r?mlarDi?er2,07157,825,382,776,2
OTKAROtokar Otomotiv151,003.624,0581,027,524,0
OYAYOOyak Yat?r?m Ortakl???Yat?r?m Ortakl?klar?3,8877,612,452,720,0
OYLUMOylum S?nai Yat?r?mlarG?da3,0383,713,475,227,6
OZBAL?zbal ?elik BoruDemir-?elik Temel1,6773,311,870,943,9
OZGYO?zderici GYOGYO1,57392,562,949,1250,0
OZKGY?zak GYOGYO2,831.030,1165,225,0364,0
OZRDN?zerden PlastikPetrol2,4250,88,117,321,0
PAGYOPanora GYOGYO5,63489,878,533,687,0
PAPILPapilon SavunmaTeknoloji9,13313,850,327,334,4
PARSNParsan Otomotiv Par?as?14,011.080,3173,228,377,1
PEGYOPera GYOGYO0,9584,613,683,289,1
PEKGYPeker GYOGYO2,79203,932,736,373,1
PENGDPenguen G?da G?da4,39244,139,140,855,6
PETKMPetkim Petrol3,647.687,71.232,648,02.112,0
PETUNP?nar Et ve UnG?da9,50411,766,033,243,3
PGSUSPegasus Hava Ta??mac?l???Havayollar? ve Hizm.54,005.524,2885,736,2102,3
PINSUP?nar Su Me?rubat / ??ecek 2,58115,518,532,444,8
PKARTPlastikkart A.?Teknoloji8,98204,332,833,822,8
PKENTPetrokent Turizm186,40193,331,08,51,0
PNSUTP?nar Süt Me?rubat / ??ecek 11,93536,386,038,145,0
POLHOPolisan HoldingHoldingler2,571.949,3312,517,0758,5
POLTKPoliteknik MetalKimyasal ürün68,00255,040,919,43,8
PRKABPrysmian KabloKablo3,50758,6121,616,3216,7
PRKMEPark Elek. MadencilikMadencilik2,92434,769,730,4148,9
PRZMAPrizma Pres Matbaac?l?kKa??t ürünleri5,49131,821,132,424,0
PSDTCPergamon StatusDi?er7,5756,29,047,37,4
QNBFBQNB FinansbankBankac?l?k38,60129.310,020.732,40,13.350,0
QNBFLQNB Finans Fin. Kir.Fin.Kiralama ve Faktoring134,0015.410,02.470,70,6115,0
RALYHRal Yat?r?m HoldingTekstil Entegre7,96167,226,836,021,0
RAYSGRay SigortaSigorta3,23526,784,45,2163,1
RHEAGRhea Giri?im Ser. Y.O.Yat?r?m Ortakl?klar?1,9581,013,094,641,6
RODRGRodrigo TekstilTekstil Entegre1,8012,82,048,97,1
ROYALRoyal Hal?Tekstil Entegre2,00120,019,224,660,0
RTALBRTA laboratuvarlariSa?l?k ve ?la?2,0383,213,370,041,0
RYGYOReysa? GYOGYO7,651.881,9301,738,0246,0
RYSASReysa? Ta??mac?l?kUla?t?rma-Lojistik7,85936,9150,263,6119,4
SAFKRSafkar Ege So?utmac?l?kDayan?kl? Tüketim3,37118,819,048,535,3
SAHOLSabanc? Holding Holdingler8,5117.363,82.784,047,32.040,4
SALIXSalix Yat?r?m HoldingHoldingler5,0025,04,040,85,0
SAMATSaray Matbaac?l?kKa??t ürünleri2,4444,77,288,218,3
SANELSan-El MuhendislikElektrik3,7048,97,871,513,2
SANFMSanifoam Sünger Sanayi?n?aat Malzemeleri5,5973,811,837,913,2
SANKOSanko PazarlamaPazarlama6,40640,0102,68,8100,0
SARKYSarkuysan ?n?aat Malzemeleri5,031.006,0161,382,8200,0
SASASasa Polyester Sanayi A.?.Endüstriyel Tekstil8,727.237,61.160,415,2830,0
SAYASSay Reklamc?l?kMedya3,2282,913,343,925,8
SEKFK?eker Finansal Kiralama A.?Fin.Kiralama ve Faktoring4,53226,536,312,050,0
SEKURSekuro PlastikKimyasal ürün4,7566,010,639,213,9
SELECSel?uk Ecza DeposuSa?l?k ve ?la?6,574.080,0654,114,9621,0
SELGDSel?uk G?da G?da1,4716,22,696,311,0
SERVEServe Film ProdüksiyonK?rtasiye1,4516,82,789,311,6
SEYKMSeyitler KimyaKimyasal ürün9,08145,323,338,416,0
SILVRSilverlineDi?er2,24100,816,245,245,0
SISE?i?e Cam Cam4,8310.867,51.742,432,52.250,0
SKBNK?ekerbank Bankac?l?k1,111.285,4206,135,31.158,0
SKTASS?kta? Tekstil Entegre2,83113,518,248,340,1
SMARTSmartiks Yaz?l?mTeknoloji8,07257,141,248,831,9
SNGYOSinpas GYOGYO1,231.074,0172,230,1873,2
SNKRNSenkron GüvenlikTeknoloji2,3718,42,990,37,8
SNPAMS?nmez Pamuklu Tekstil Entegre5,10407,665,43,479,9
SODASoda SanayiiKimyasal ürün5,795.790,0928,338,01.000,0
SODSNSoda? Sodyum SanayiiKimyasal ürün14,4786,813,911,46,0
SOKM?ok MarketlerPerakande - Ticaret8,505.201,4833,936,9611,9
SONMES?nmez Filament Tekstil Entegre5,16289,346,45,756,1
SRVGYServet GYOGYO10,65553,888,88,652,0
SUMASSumas MobilyaMobilya9,0056,09,018,56,2
TACTRTac Tar?m ürünleriG?da2,5418,02,949,07,1
TATGDTat G?daG?da6,30856,8137,441,4136,0
TAVHLTAV HoldingHavayollar? ve Hizm.20,367.396,41.185,944,4363,3
TBORGTuborg Me?rubat / ??ecek 15,314.937,6791,74,3322,5
TCELLTurkcell?leti?im13,8430.448,04.881,849,02.200,0
TDGYOTrend GYOGYO2,0962,710,129,730,0
TEKTUTek-Art TurizmTurizm1,30390,062,548,0300,0
TGSASTGS D?? TicaretPazarlama5,3680,412,945,215,0
THYAOTürk Hava Yollar?Havayollar? ve Hizm.11,7516.215,02.599,849,41.380,0
TIRETire Kutsan Ka??t ürünleri6,031.206,0193,420,7200,0
TKFENTekfen Holding?n?aat- Taahhüt14,855.494,5880,950,8370,0
TKNSATeknosa ?? ve D?? Tic.Perakande - Ticaret6,09669,9107,439,7110,0
TKURUTaze Kuru G?daG?da6,476,51,028,71,0
TLMANTrabzon Liman ??letmecili?iUla?t?rma-Lojistik10,70224,736,029,821,0
TMPOLTE-MAPOL Polimer PlastikKimyasal ürün5,2975,012,038,814,2
TMSNTümosan Motor ve Trakt?rOtomotiv6,06696,9111,728,7115,0
TOASOTofa? FabrikaOtomotiv26,5613.280,02.129,224,1500,0
TRCASTurcas Petrol3,30843,5135,227,7255,6
TRGYOTorunlar GYOGYO2,562.560,0410,421,11.000,0
TRKCMTrakya CamCam3,344.175,0669,429,61.250,0
TSGYOTSKB GYOGYO1,73519,083,28,2300,0
TSKBTSKB Bankac?l?k1,103.080,0493,838,62.800,0
TSPORTrabzonspor A.?Spor5,951.406,5225,549,0236,4
TTKOMTürk Telekom?leti?im7,5326.355,04.225,515,03.500,0
TTRAKTürk Trakt?rOtomotiv59,303.164,8507,424,853,4
TUCLKTu??elik Alüminyum ve MetalOtomotiv Par?as?4,60138,022,153,530,0
TUKASTuka? G?da11,002.999,2480,915,8272,7
TUPRSTüpra? Petrol101,3025.367,54.067,248,9250,4
TURGGTürker Proje Gay.Gel.?n?aat- Taahhüt45,50324,051,923,37,1
UFUKUfuk Yat.Y?n.ve Gay. A?.Fin.Kiralama ve Faktoring3,79177,528,56,946,8
ULASUla?lar Turizm Yat?r?mlar?Turizm1,9922,23,666,111,2
ULKERülker BisküviG?da20,487.004,21.123,040,1342,0
ULUSEUlusoy ElektrikElektrik30,302.424,0388,66,380,0
ULUUNUlusoy UnG?da3,42289,046,324,284,5
UMPASUmpa? HoldingHoldingler0,4820,23,232,642,0
UNYECünye ?imento ?imento4,28528,984,88,6123,6
USAKU?ak Seramik Seramik1,76176,028,287,6100,0
UTPYAUtopya Turizm&In?.Turizm4,74118,519,038,725,0
UZERBUzerta? Boya SanayiBoya2,0716,62,710,78,0
VAKBNVak?fbankBankac?l?k5,3013.250,02.124,425,22.500,0
VAKFNVak?f Fin. Kir. Fin.Kiralama ve Faktoring1,91334,353,625,2175,0
VAKKOVakko Tekstil Perakande - Ticaret5,25840,0134,710,5160,0
VANGDVanet G?da SanayiG?da1,2832,05,149,025,0
VERTUVerusatürk Giri?im SermayesiYat?r?m Ortakl?klar?4,04210,133,731,852,0
VERUSVerusa HoldingHoldingler19,801.386,0222,227,670,0
VESBEVestel Beyaz EsyaDayan?kl? Tüketim20,503.895,0624,54,8190,0
VESTLVestel ElektronikDayan?kl? Tüketim14,004.696,4753,026,3335,5
VKFYOVak?f YO Yat?r?m Ortakl?klar?2,0641,26,641,120,0
VKGYOVak?f GYO GYO2,38547,487,828,9230,0
VKINGViking Ka??t Ka??t ürünleri2,62110,017,621,542,0
YAPRKYaprak Süt & Besi ?iftlikleriG?da7,2051,18,226,17,1
YATASYata? Yatak Mobilya7,621.141,5183,057,6149,8
YAYLAYayla Enerji Uretim TurizmElektrik1,9295,815,471,149,9
YBTASYibita? ?n?. Malzemeleri?n?aat Malzemeleri4.221,00422,167,74,40,1
YESILYe?il Yat?r?m HoldingHoldingler12,4584,013,562,76,8
YGGYOYeni Gimat GYOGYO12,852.072,4332,382,1161,3
YGYOYe?il GYOGYO0,63148,123,784,6235,1
YKBNKYap? Kredi Bankas?Bankac?l?k2,2919.343,73.101,430,08.447,1
YKGYOYap? Kredi Koray GYO GYO2,4999,616,044,540,0
YKSLNYükselen ?elikDemir-?elik Temel8,46366,458,729,443,3
YONGAYonga Mobilya SanayiMobilya9,60161,325,92,816,8
YUNSAYünsa Tekstil Entegre11,36331,353,142,129,2
YYAPIYesil Yapi?n?aat- Taahhüt0,65151,324,399,3232,7
ZORENZorlu EnerjiElektrik1,332.660,0426,515,42.000,0
Kod Kapan??
(TL)
B?lünme
Sonras?
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Di?er
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Ba??
Brüt
(TL)
PAPIL9,1334.375.00007.01.20200,000,005,770,000,000,0000,0000
DERAS3,1827.750.00007.01.20200,000,0011,000,000,000,0000,0000
ODAS1,96600.000.00021.01.2020103,571.000,000,000,000,000,0000,0000
IZTAR2,4214.794.50021.01.2020100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
CEMAS1,16474.000.00028.01.2020100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
RTALB2,0341.000.00030.01.20200,000,0013,570,000,000,0000,0000
OLMIP4,50247.102.50005.02.2020200,971.000,000,000,000,000,0000,0000
ARDYZ13,4222.000.00006.02.20200,000,0034,000,000,000,0000,0000
BUCIM3,39180.000.00010.02.202070,111.000,000,000,000,000,0000,0000
ADESE1,38252.000.00011.02.2020100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
AKSA7,90323.750.00012.02.20200,000,000,0075,000,000,0000,0000
ALGYO14,0764.400.00025.02.20200,000,000,00504,650,000,0000,0000
OZBAL1,6743.920.00028.02.2020-86,17-1.000,000,000,000,000,0000,0000
HUBVC26,1230.000.00028.02.202050,001.000,000,000,000,000,0010,0000
OZBAL1,6761.620.00028.02.20201.446,481.000,000,000,000,000,0000,0000
DOKTA24,20028.02.202073,541.000,000,000,000,000,0000,0000
OYLUM3,0327.617.60028.02.2020100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
AKGRT6,32306.000.00013.03.20200,000,000,000,000,0066,00201.960.0000,6600
AYGAZ11,40300.000.00017.03.20200,000,000,000,000,0050,00150.000.0000,5000
TTRAK59,3053.369.00020.03.20200,000,000,000,000,00187,37100.000.0001,8737
OTKAR151,0024.000.00023.03.20200,000,000,000,000,00833,33200.000.0008,3333
ISYAT2,47160.599.28423.03.20200,000,000,000,000,0034,3055.085.5540,3430
FROTO78,00350.910.00023.03.20200,000,000,000,000,00312,001.094.839.2003,1200
ISMEN4,74355.000.00024.03.20200,000,000,000,000,0039,44140.000.0010,3944
TOASO26,56500.000.00025.03.20200,000,000,000,000,00240,001.200.000.0002,4000
ANHYT7,16430.000.00025.03.20200,000,000,000,000,0065,12280.000.0040,6512
TAVHL20,36363.281.25025.03.20200,000,000,000,000,00108,04392.491.2401,0804
AVISA14,50180.000.00025.03.20200,000,000,000,000,0055,56100.000.0000,5556
FMIZP43,8014.276.79026.03.20200,000,000,000,000,00228,5132.623.7712,2851
AKCNS9,07191.447.06826.03.20200,000,000,000,000,0024,2046.330.1910,2420
TATGD6,30136.000.00026.03.20200,000,000,000,000,0020,0027.200.0000,2000
KORDS13,93194.529.07626.03.20200,000,000,000,000,0025,0048.632.2690,2500
ANSGR4,84500.000.00026.03.20200,000,000,000,000,0027,00135.000.0000,2700
ENJSA7,791.181.068.96701.04.20200,000,000,000,000,0060,00708.641.3800,6000
SAHOL8,512.040.403.93101.04.20200,000,000,000,000,0033,00673.333.2970,3300
ARCLK18,58675.728.20501.04.20200,000,000,000,000,0073,99500.000.0000,7399
JANTS57,4011.100.00002.04.20200,000,000,000,000,00470,0052.170.0004,7000
YGGYO12,85161.280.00006.04.20200,000,000,000,000,00103,00166.118.4001,0300
AKSA7,90323.750.00007.04.20200,000,000,000,000,0074,00239.575.0000,7400
ARENA10,2132.000.00010.04.20200,000,000,000,000,0037,7412.078.1180,3774
KSTUR23,004.244.58715.04.20200,000,000,000,000,00254,6910.810.6492,5469
SELEC6,57621.000.00017.04.20200,000,000,000,000,0017,00105.570.0000,1700
PRKAB3,50216.733.65220.04.20200,000,000,000,000,003,086.669.0200,0308
EGEEN667,503.150.00024.04.20200,000,000,000,000,006.067,00191.110.50060,6700
ALKA6,2952.500.00027.04.20200,000,000,000,000,0067,5735.472.1130,6757
TKFEN14,85370.000.00027.04.20200,000,000,000,000,00115,27426.491.6001,1527
OSMEN7,2019.820.50928.04.20200,000,000,000,000,004,04800.0000,0404
CEMTS6,35100.975.68028.04.20200,000,000,000,000,0017,6517.819.2390,1765
BFREN247,902.500.00028.04.20200,000,000,000,000,00812,8520.321.2148,1285
BLCYT7,3545.000.00029.04.20200,000,000,000,000,0017,007.650.0000,1700
ALKIM49,1024.725.00030.04.20200,000,000,000,000,00339,9084.039.2143,3990
DOHOL1,722.616.938.28805.05.20200,000,000,000,000,003,82100.000.0000,0382
ALGYO14,0764.400.00022.05.20200,000,000,000,000,0063,006.710.0000,6300
ALCAR51,8510.800.00027.05.20200,000,000,000,000,00111,2012.009.6001,1120
AEFES21,94592.105.26328.05.20200,000,000,000,000,00177,401.050.394.7371,7740
SODSN14,476.000.00029.05.20200,000,000,000,000,00141,688.501.0801,4168
GOODY4,37270.000.00031.05.20200,000,000,000,000,0019,1851.797.2320,1918
ASELS27,501.140.000.00017.07.20200,000,000,000,000,009,80111.666.6480,0980
OSMEN7,2019.820.50927.07.20200,000,000,000,000,002,02400.0000,0202
AVISA14,50180.000.00028.09.20200,000,000,000,000,0033,3360.000.0000,3333
ASELS27,501.140.000.00016.10.20200,000,000,000,000,009,80111.666.6480,0980
OSMEN7,2019.820.50926.10.20200,000,000,000,000,002,02400.0000,0202
ASELS27,501.140.000.00018.12.20200,000,000,000,000,009,80111.666.6480,0980
Kod Kapan?? (TL)
De?i?im (Baz Puan) Etki* (%)
ACSEL6,2210,029,56-45,96-0,71
ADANA8,436,936,940,470,01
ADBGR6,605,394,91-48,35-0,71
ADEL13,5026,3726,08-28,74-0,29
ADESE1,380,951,5660,710,61
ADNAC1,934,854,882,580,05
AEFES21,9479,3379,32-0,54-0,01
AFYON6,200,450,460,960,02
AGHOL16,1224,1424,12-2,16-0,02
AGYO1,754,834,61-22,02-0,68
AKBNK6,7670,7570,859,380,11
AKCNS9,0720,1520,183,060,03
AKENR1,054,384,456,880,14
AKFGY3,4815,9515,90-5,58-0,11
AKGRT6,3265,0364,98-4,79-0,07
AKGUV1,801,461,6923,190,28
AKMGY24,720,180,180,000,00
AKSA7,9048,1248,3320,630,21
AKSEN3,5516,4016,32-8,05-0,20
AKSGY3,8044,5544,53-1,89-0,03
AKSUE9,807,597,57-1,86-0,02
ALARK5,5723,5222,70-82,29-0,83
ALBRK1,3511,7612,4165,320,72
ALCAR51,851,451,8539,740,40
ALCTL19,6010,5510,44-11,74-0,12
ALGYO14,0718,0116,63-138,43-1,38
ALKA6,295,014,94-7,36-0,18
ALKIM49,1015,3915,466,460,07
ANACM3,7748,0248,1513,700,16
ANELE2,9444,0844,02-5,63-0,09
ANHYT7,1657,8057,76-4,45-0,06
ANSGR4,8419,9519,950,020,00
ARCLK18,5876,1776,3922,570,23
ARENA10,2151,6151,46-15,26-0,28
ARMDA17,853,403,40-0,52-0,03
ARMDA17,853,403,40-0,52-0,03
ARSAN4,793,362,97-38,94-0,46
ASELS27,5033,0329,81-322,03-3,23
ASLAN34,480,440,42-2,28-0,09
ASUZU10,174,033,51-52,34-0,59
ATAGY3,650,100,176,990,17
ATEKS13,325,895,82-7,37-0,08
ATLAS1,301,521,13-39,50-0,58
AVGYO1,5110,6410,64-0,260,00
AVISA14,5095,3195,18-12,38-0,12
AVOD1,995,827,81198,862,16
AVTUR1,590,170,170,060,00
AYCES10,907,137,130,000,00
AYEN3,0911,2510,47-77,71-0,78
AYGAZ11,4068,1768,03-14,21-0,27
BAGFS14,5010,8611,0317,360,22
BAKAB6,143,723,25-47,13-1,45
BANVT18,3680,9180,954,350,19
BASCM2,863,843,840,000,00
BERA3,4613,1613,10-6,30-0,07
BEYAZ3,410,000,000,000,00
BFREN247,9032,8132,66-15,50-0,20
BIMAS48,0469,0669,159,150,10
BIZIM8,9617,3317,373,750,04
BJKAS2,520,380,30-7,92-0,08
BLCYT7,359,619,7817,030,17
BNTAS2,643,883,978,560,10
BOLUC3,927,834,97-286,40-4,99
BOSSA9,084,023,72-30,73-0,99
BRISA8,8625,8425,32-51,91-0,52
BRKSN2,4810,099,80-29,43-0,29
BRMEN1,175,385,8142,480,43
BRSAN9,8927,5825,92-165,94-1,67
BRYAT61,602,172,02-15,02-0,42
BSOKE1,217,078,31124,501,26
BTCIM3,212,562,604,150,10
BUCIM3,391,411,40-0,73-0,02
BURCE6,094,814,11-70,38-0,75
CCOLA45,1093,1993,14-4,98-0,05
CELHA8,733,072,71-35,89-0,62
CEMAS1,160,741,2045,790,47
CEMTS6,359,879,69-18,20-0,21
CEOEM6,200,420,38-3,89-0,04
CIMSA9,0520,3320,14-19,34-0,23
CLEBI80,0015,1514,86-28,28-0,64
CMBTN36,887,856,95-89,68-1,04
CMENT13,580,280,27-0,12-0,05
CRDFA2,2517,5017,50-0,110,00
CRFSA5,284,193,95-23,57-0,24
CUSAN3,0624,1024,09-0,62-0,01
DAGHL2,810,000,000,000,00
DAGI2,6611,5311,8834,300,70
DENCM7,343,363,414,450,09
DENGE1,230,020,020,000,00
DERAS3,181,651,64-1,22-0,01
DERIM7,607,287,5122,580,23
DESA4,708,748,73-0,76-0,01
DESPC4,7210,639,53-110,06-1,51
DEVA9,345,255,18-6,29-0,35
DGATE7,445,164,82-34,63-0,44
DGGYO5,640,410,410,440,07
DGKLB1,807,477,7729,410,58
DIRIT0,694,254,250,000,00
DITAS11,544,013,81-19,38-0,35
DMSAS3,647,457,7429,820,60
DOAS9,6718,7618,76-0,70-0,02
DOBUR4,4320,7720,73-4,74-0,06
DOCO531,4078,3777,81-55,99-0,14
DOGUB1,9413,2413,17-6,68-0,08
DOHOL1,7244,2043,93-27,06-0,28
DOKTA24,200,000,000,000,00
DURDO16,500,670,670,210,01
DYOBY4,486,917,1725,930,64
DZGYO4,254,454,5510,150,51
ECILC3,8211,5411,54-0,62-0,01
ECZYT12,001,351,415,250,12
EDIP1,8311,3211,17-14,58-0,19
EGEEN667,5024,5124,38-13,04-0,13
EGGUB48,140,820,78-4,09-0,07
EGPRO12,171,101,110,730,06
EGSER4,4610,1910,15-4,31-0,10
EKGYO1,3944,9445,0511,010,11
EKIZ1,180,010,010,000,00
EMKEL1,651,050,98-6,74-0,08
ENJSA7,7981,9482,028,040,08
ENKAI6,4363,8063,58-21,45-0,26
EPLAS14,550,000,000,000,00
ERBOS20,503,583,41-16,99-0,19
EREGL8,2570,6070,622,190,02
ERSU3,062,892,61-27,97-0,36
ESCOM2,887,977,970,000,00
ETYAT1,1510,5011,3584,540,95
EUHOL1,320,370,381,010,02
EUKYO1,436,596,9940,560,54
EUYO1,135,635,23-40,15-0,45
FENER11,841,351,03-32,38-0,42
FLAP3,807,877,9912,510,13
FMIZP43,802,432,31-11,61-0,12
FONET7,395,365,5215,670,16
FORMT2,204,154,150,000,00
FROTO78,0076,6776,56-10,67-0,11
GARAN9,5075,2774,86-40,87-0,48
GARFA3,861,081,1910,610,44
GEDIK13,472,272,303,510,22
GEDZA6,915,065,104,150,07
GENTS2,375,085,2314,810,28
GEREL3,070,640,749,710,10
GLBMD2,110,100,100,000,00
GLRYH1,591,251,250,000,00
GLYHO3,5048,1548,07-8,03-0,24
GOLTS13,956,115,89-22,09-0,26
GOODY4,3751,8951,76-13,20-0,26
GOZDE3,708,698,55-13,92-0,57
GRNYO1,504,134,8268,610,71
GSDDE2,352,352,03-32,68-1,06
GSDHO1,424,364,4610,360,21
GSRAY3,762,442,41-2,76-0,05
GUBRF17,057,657,693,750,04
GUSGR2,452,932,54-39,03-0,69
GYHOL19,990,540,540,000,00
HALKB5,9844,9344,75-17,42-0,18
HALKS2,920,000,000,000,00
HATEK9,252,911,34-157,19-4,07
HDFGS2,264,053,77-27,90-0,30
HEKTS9,635,134,88-24,37-0,27
HLGYO1,4011,4712,47100,301,42
HUBVC26,120,040,040,000,00
HURGZ1,094,884,87-1,52-0,03
ICBCT4,280,330,33-0,16-0,01
IDEAS2,880,000,000,000,00
IDGYO2,931,781,45-32,92-0,52
IEYHO0,590,981,3739,470,39
IHEVA3,271,851,850,000,00
IHGZT3,993,763,760,000,00
IHLAS0,730,770,8912,480,13
IHLGM1,2115,3715,4710,800,14
IHYAY1,067,218,72150,761,76
INDES10,6049,8049,70-9,27-0,09
INFO9,2011,5411,540,000,00
INTEM10,002,072,06-0,63-0,02
IPEKE9,3234,0334,8279,060,79
ISCTR5,7158,8859,0113,050,14
ISDMR7,1019,5119,44-7,56-0,08
ISFIN3,133,232,99-23,86-0,27
ISGSY3,785,505,8130,960,42
ISGYO1,6324,7824,72-6,28-0,08
ISMEN4,7437,4037,02-38,63-0,42
ISYAT2,470,040,094,950,07
ITTFH2,432,932,88-4,62-0,05
IZMDC10,201,721,730,280,01
JANTS57,404,374,5114,820,28
KAPLM6,280,300,300,000,00
KAREL13,5016,6416,26-38,20-0,41
KARSN1,674,003,88-12,43-0,33
KARTN380,003,693,66-2,91-0,13
KATMR3,420,650,8621,380,35
KCHOL17,2081,4681,558,880,09
KENT218,9093,6793,67-0,63-0,10
KERVT3,370,560,582,260,16
KFEIN12,951,762,3760,710,61
KLGYO2,997,536,79-74,16-0,74
KLMSN18,8316,3116,12-18,64-0,23
KLNMA36,2435,4635,07-39,64-0,40
KNFRT7,404,384,33-4,88-0,11
KONYA239,0053,0853,02-6,63-0,14
KORDS13,9341,6941,39-29,90-0,35
KOZAA11,3060,1459,66-48,09-0,48
KOZAL73,0070,8270,44-38,69-0,39
KRDMA2,555,615,60-0,280,00
KRDMB2,563,002,97-3,26-0,05
KRDMD2,6022,0224,10207,832,26
KRGYO2,2315,5115,6716,130,24
KRONT21,584,645,1551,030,58
KRSAN10,0022,3422,340,000,00
KRSTL1,633,353,6732,300,34
KRTEK2,5411,5011,500,000,00
KUTPO8,301,621,7917,870,19
KUYAS1,564,475,91144,061,44
LIDFA3,6212,7412,44-29,50-0,40
LINK24,8030,3828,88-150,30-2,15
LKMNH6,3735,1933,81-137,33-1,51
LOGO75,8057,2857,24-4,21-0,05
LUKSK9,601,291,14-14,55-0,96
MAALT78,457,067,081,500,01
MAKTK1,764,094,145,280,24
MARKA1,255,521,81-371,82-3,72
MARTI0,907,948,1117,040,28
MAVI53,5085,5385,20-33,88-0,34
MEGAP2,710,350,350,000,00
MEPET1,902,142,5642,110,78
MERKO1,165,855,46-39,66-0,43
METRO1,204,154,3015,840,26
METUR1,593,743,828,040,12
MGROS21,7635,1434,82-31,91-0,44
MIPAZ2,645,372,06-330,75-4,02
MMCAS0,851,831,830,000,00
MNDRS1,771,982,079,110,10
MPARK14,8978,3678,4711,490,12
MRDIN5,122,352,6529,960,35
MRGYO1,084,244,9671,420,72
MRSHL52,9574,6574,61-3,51-0,13
MSGYO1,6510,5210,51-1,41-0,03
MTRYO5,402,482,480,000,00
NATEN17,021,051,04-0,99-0,01
NETAS12,942,953,037,540,10
NIBAS6,7017,8617,860,000,00
NTHOL2,009,779,69-7,90-0,25
NUGYO3,506,456,43-1,86-0,17
NUHCM9,415,235,20-2,95-0,04
ODAS1,961,532,4288,750,97
OLMIP4,500,170,04-12,50-0,23
ORGE4,7021,3921,9454,690,62
OSTIM2,070,350,4711,660,12
OTKAR151,0024,9723,74-122,88-1,24
OYAYO3,881,521,9745,440,86
OYLUM3,030,280,21-7,05-0,04
OZBAL1,670,000,032,330,01
OZGYO1,570,650,50-15,33-0,15
OZKGY2,8342,8642,23-62,93-0,63
OZRDN2,420,000,000,000,00
PAGYO5,636,206,232,840,03
PARSN14,019,679,51-16,03-0,18
PEGYO0,958,688,54-13,45-0,16
PEKGY2,791,011,1211,030,15
PENGD4,391,461,6619,940,46
PETKM3,6416,4016,455,100,05
PETUN9,506,586,57-1,44-0,02
PGSUS54,0043,3942,54-84,99-1,15
PINSU2,588,918,89-2,06-0,02
PKART8,9811,9012,0817,280,25
PNSUT11,9311,4211,9957,150,61
POLHO2,578,608,48-12,25-0,19
PRKAB3,501,151,5742,140,42
PRKME2,9215,5115,48-3,52-0,04
PRZMA5,491,381,489,940,22
PSDTC7,571,341,18-15,65-0,21
QNBFB38,600,000,00-0,02-0,06
QNBFL134,000,000,000,010,01
RAYSG3,2386,3286,25-6,77-0,42
RHEAG1,951,761,760,000,00
RTALB2,031,781,06-71,38-0,75
RYGYO7,6544,6144,41-19,80-0,20
RYSAS7,8533,3233,15-17,24-0,20
SAFKR3,3710,4310,430,000,00
SAHOL8,5167,1067,07-3,03-0,03
SALIX5,000,090,090,000,00
SAMAT2,441,321,19-12,55-0,13
SANEL3,706,516,41-10,57-0,11
SANFM5,594,844,9712,500,12
SANKO6,401,991,85-13,31-0,38
SARKY5,031,491,48-0,66-0,01
SASA8,726,596,28-30,89-1,00
SAYAS3,222,001,74-26,22-0,26
SEKUR4,759,499,39-9,95-0,12
SELEC6,5759,5459,594,500,06
SILVR2,248,949,0813,190,14
SISE4,8325,0125,3634,910,48
SKBNK1,118,178,11-6,38-0,18
SKTAS2,837,467,07-38,44-0,50
SMART8,071,952,1217,030,17
SNGYO1,233,183,18-0,130,00
SNKRN2,370,460,14-31,91-0,32
SNPAM5,1014,2611,25-300,42-3,01
SODA5,7932,6732,8518,220,26
SOKM8,5045,9045,88-1,81-0,04
SONME5,163,451,89-156,04-1,56
SRVGY10,651,371,446,900,20
TATGD6,3017,6917,56-12,99-0,15
TAVHL20,3690,5690,46-9,38-0,11
TBORG15,3114,0214,020,000,00
TCELL13,8487,8787,70-17,69-0,18
TDGYO2,0923,8523,74-11,11-0,11
TEKTU1,302,903,0110,620,14
TGSAS5,368,958,88-6,74-0,09
THYAO11,7535,5334,96-57,29-0,62
TIRE6,0373,2773,24-3,49-0,13
TKFEN14,8546,6746,9528,700,30
TKNSA6,093,733,785,480,06
TLMAN10,7011,398,98-241,30-2,43
TMPOL5,2911,8010,93-86,83-0,97
TMSN6,060,630,9027,050,27
TOASO26,5672,6372,56-7,30-0,07
TRCAS3,303,753,783,480,10
TRGYO2,5633,4533,5914,180,17
TRKCM3,3434,2233,82-40,32-0,50
TSGYO1,732,232,18-4,41-0,21
TSKB1,1036,0436,3732,640,46
TSPOR5,954,834,80-3,34-0,03
TTKOM7,5373,3473,5318,370,18
TTRAK59,3053,7353,68-4,95-0,05
TUCLK4,6010,4210,7431,770,35
TUKAS11,001,721,70-2,22-0,14
TUPRS101,3067,4267,28-14,16-0,14
TURGG45,504,424,28-13,90-0,15
ULAS1,9910,7310,730,000,00
ULKER20,4893,9893,95-3,11-0,08
ULUSE30,3079,3879,38-0,060,00
ULUUN3,427,277,23-3,46-0,04
UNYEC4,284,574,36-20,55-0,26
USAK1,763,413,8442,770,49
UTPYA4,7411,4611,11-34,53-0,36
VAKBN5,3070,5070,7525,090,25
VAKFN1,912,402,7534,640,35
VAKKO5,259,049,6763,080,96
VANGD1,280,240,240,000,00
VERTU4,0424,5623,93-62,89-0,84
VERUS19,8058,0658,2720,980,37
VESBE20,507,527,46-6,76-0,44
VESTL14,0017,9217,974,790,16
VKFYO2,060,250,01-23,73-0,42
VKGYO2,380,281,0273,471,08
VKING2,620,520,46-5,71-0,20
YAPRK7,201,851,67-18,31-0,18
YATAS7,6239,5039,24-26,06-0,29
YAYLA1,921,922,5966,230,74
YESIL12,452,892,85-3,51-0,09
YGGYO12,850,290,290,230,00
YGYO0,639,439,9955,570,65
YKBNK2,2971,5971,33-25,95-0,48
YKGYO2,490,870,71-16,68-0,18
YKSLN8,4618,1218,9482,560,83
YUNSA11,362,863,2741,190,41
YYAPI0,656,407,3998,480,99
ZOREN1,3310,2510,02-23,70-0,49
* Yabanc? takas adedinin de?i?iminin son halka a??kl?k adedi üzerindeki etkisi
F/K FD/FAV?K PD/DD
Kod Kapan?? (TL) F/K Tahmin Prim/?sk. (%) FD/FAV?K Tahmin Prim/?sk. (%) PD/DD Tahmin Prim/?sk. (%)
ACSEL 6,22 7,2 -34,0 11,8 -37,0 1,6 -37,3
ADANA 8,43 12,9 89,8 17,0 86,1 3,0 11,4
ADBGR 6,60 14,3 112,4 18,4 106,9 2,4 25,1
ADEL 13,50 A/D 6,9 -20,2 2,0 -5,6
ADNAC 1,93 30,0 193,3 31,3 146,3 0,7
AEFES 21,94 12,7 -43,3 6,9 -17,9 1,0 -29,0
AFYON 6,20 A/D 66,6 249,3 3,6 -6,7
AGHOL 16,12 A/D 3,7 -70,4 0,8 -28,6
AGYO 1,75 13,0 5,1 194,5 440,8 0,8 -20,1
AKBNK 6,76 6,6 -16,0 A/D 0,6 -44,3
AKCNS 9,07 23,1 95,1 7,9 10,6 1,7 -20,0
AKENR 1,05 A/D 15,5 -22,0 0,8 -72,0
AKFGY 3,48 3,9 -36,2 14,2 -39,8 0,7 -42,4
AKGRT 6,32 5,5 -37,4 A/D 2,1 17,3
AKMGY 24,72 11,3 22,1 10,5 21,1 3,7 10,3
AKSA 7,90 9,2 -3,7 6,1 5,9 1,7 11,8
AKSEN 3,55 6,6 -37,7 3,8 -56,9 0,6 -76,6
AKSGY 3,80 3,0 -40,3 11,8 -45,3 0,4
AKSUE 9,80 83,6 313,8 23,5 -11,6 7,1 82,0
ALARK 5,57 8,7 -23,5 7,2 -28,5 1,8 40,9
ALCAR 51,85 34,2 161,1 94,5 662,9 1,4 4,0
ALGYO 14,07 2,3 -15,7 10,5 131,7 0,6 -84,2
ALKA 6,29 7,4 -1,4 4,7 -11,8 2,0 19,0
ALKIM 49,10 9,2 -16,5 6,7 2,0 3,1 54,3
ANACM 3,77 5,4 -20,2 5,4 -9,6 1,0 -12,2
ANHYT 7,16 8,5 -36,1 A/D 2,4 -19,7
ANSGR 4,84 9,5 2,5 A/D 1,3 8,5
ARCLK 18,58 13,6 -0,6 6,2 -31,7 1,3 -36,0
ARDYZ 13,42 11,2 0,9 9,1 0,9 4,1 1,0
ARENA 10,21 10,6 -5,8 4,4 -11,8 0,7
ARMDA 17,85 48,2 234,7 10,7 33,9 1,6 20,3
ASELS 27,50 9,4 -45,9 10,5 -33,4 2,3 -27,9
ASLAN 34,48 A/D 48,5 56,8 8,3 -11,5
ASUZU 10,17 39,2 118,1 8,6 -40,9 1,5 -3,5
ATAGY 3,65 A/D A/D 2,4 7,8
ATLAS 1,30 3,6 -59,2 A/D -107,7 0,8 -26,3
AVGYO 1,51 3,2 -63,0 12,1 -25,0 0,6 -73,3
AVISA 14,50 12,2 -42,8 A/D 5,0 -43,5
AYCES 10,90 98,4 384,4 22,5 13,6 1,2 13,4
AYGAZ 11,40 12,5 7,8 8,4 -34,1 1,4 0,7
BAGFS 14,50 8,0 -33,4 6,9 -50,8 1,5 -0,2
BASCM 2,86 197,5 2.536,5 8,7 42,2 0,8 -22,1
BFREN 247,90 22,6 4,0 18,8 -8,1 9,2 29,3
BIMAS 48,04 20,1 -24,2 12,6 -24,0 6,9 -26,3
BIZIM 8,96 16,3 -35,2 0,6 -92,4 3,8 -10,0
BLCYT 7,35 6,1 6,2 4,8 7,0 2,0 43,8
BNTAS 2,64 11,6 -22,5 12,4 -15,4 1,2 -21,7
BOLUC 3,92 A/D 14,8 117,8 1,7 -13,4
BOSSA 9,08 8,7 2,2 8,6 -22,5 2,6 -2,8
BRISA 8,86 23,7 28,2 8,2 -23,8 3,0 -13,4
BRKO 0,33 A/D A/D 0,5
BUCIM 3,39 60,7 560,2 12,0 106,6 1,2 -20,6
CCOLA 45,10 11,9 -52,9 6,7 -33,8 1,8 -28,1
CELHA 8,73 A/D 37,9 399,1 4,3 145,8
CEMTS 6,35 11,4 14,8 9,0 11,4 1,4 1,4
CIMSA 9,05 92,8 958,5 9,1 17,5 0,9 -49,7
CRDFA 2,25 7,8 49,5 A/D 1,2 6,2
CRFSA 5,28 A/D 9,6 -41,2 A/D
DENCM 7,34 A/D 14,3 5,7 1,7 19,5
DERAS 3,18 23,0 31,3 8,6 4,4 1,5 2,6
DESA 4,70 12,7 21,9 4,6 -65,1 2,5 73,8
DESPC 4,72 8,7 18,2 9,9 26,4 1,4 1,7
DGATE 7,44 9,5 5,9 12,8 21,2 1,8 -16,0
DGGYO 5,64 19,7 12,8 24,1 6,8 1,9 47,1
DITAS 11,54 106,4 785,6 16,6 72,7 4,4 96,9
DOAS 9,67 28,1 163,6 6,6 -25,1 1,7 -6,1
DOBUR 4,43 A/D A/D 4,0 79,0
DOCO 531,40 17,3 -32,3 10,8 22,1 A/D
DOHOL 1,72 7,3 11,2 3,7 -34,1 0,6 -46,1
DOKTA 24,20 28,6 126,6 20,9 66,5 33,0 296,6
DYOBY 4,48 22,2 34,4 5,2 -18,9 2,4 -4,4
DZGYO 4,25 15,9 95,2 122,8 506,0 0,8 -23,6
ECILC 3,82 16,1 -3,4 13,9 -46,8 0,6 -41,2
ECZYT 12,00 17,3 40,5 A/D 0,5
EGEEN 667,50 9,0 29,4 6,7 6,1 3,1 -0,2
EGGUB 48,14 10,6 -2,5 6,4 9,5 2,2 43,8
EGPRO 12,17 26,6 126,0 7,5 4,0 2,3 30,9
EKGYO 1,39 7,9 -15,5 11,4 17,7 0,4 -62,9
ENJSA 7,79 8,9 15,3 5,1 19,3 1,3 12,2
ENKAI 6,43 8,9 -27,3 1,1 -84,2 0,9 -29,2
ERBOS 20,50 6,3 -12,5 6,2 11,1 1,3 -10,0
EREGL 8,25 8,7 -7,1 4,7 -13,0 1,0 -30,9
ETYAT 1,15 2,8 -69,2 A/D -106,9 0,7 -29,1
EUKYO 1,43 3,3 -59,1 A/D -103,6 0,9 -20,1
EUYO 1,13 2,8 -68,2 A/D -106,9 0,7 -32,0
FMIZP 43,80 19,8 49,3 20,2 45,4 10,5 78,9
FONET 7,39 20,2 33,8 16,4 49,6 4,4 107,4
FORMT 2,20 A/D A/D 2,9 -18,3
FROTO 78,00 14,0 3,7 9,1 -12,3 5,9 32,1
GARAN 9,50 6,4 -15,8 A/D 0,7 -38,5
GARFA 3,86 15,3 55,6 A/D 1,9 40,7
GEDIK 13,47 13,9 56,8 18,1 473,8 5,3 207,9
GEDZA 6,91 7,1 -43,1 4,0 -26,9 1,2 -14,5
GOODY 4,37 4,4 -65,8 4,1 -48,8 1,3 -31,4
GOZDE 3,70 A/D A/D 0,6 -54,8
GRNYO 1,50 14,4 -4,0 5,0 52,7 1,3 -5,7
GYHOL 19,99 7,2 -22,3 25,0 158,6 4,1 222,2
HALKB 5,98 3,3 -37,8 A/D 0,2 -79,8
HATEK 9,25 6,8 -48,8 97,4 398,9 0,6 -42,6
HDFGS 2,26 4,7 -59,5 3,4 -47,1 1,1 -38,4
HEKTS 9,63 15,1 76,7 10,2 46,0 4,3 73,5
HLGYO 1,40 4,0 -43,0 23,9 73,3 0,5 -52,0
HUBVC 26,12 115,3 502,0 A/D 15,5 763,1
ICBCT 4,28 51,5 158,8 A/D 2,8 12,1
IHLGM 1,21 18,9 -11,6 A/D 1,6 -21,6
INDES 10,60 7,6 -6,6 5,4 1,6 1,4 -30,3
INFO 9,20 36,4 219,3 13,9 9,4 4,7 118,5
INTEM 10,00 A/D A/D 8,0 -7,9
IPEKE 9,32 6,0 -41,0 A/D 1,8 17,2
ISATR 380.383,00 141.669,6 A/D 15.159,5
ISBTR 43.030,30 24.974,1 A/D 2.672,8
ISCTR 5,71 3,7 -35,8 A/D 0,4 -62,4
ISDMR 7,10 9,6 23,3 6,9 24,0 1,3 -11,7
ISFIN 3,13 25,8 147,1 A/D 1,8 -18,1
ISGSY 3,78 162,5 834,7 107,6 504,1 1,1 -15,1
ISGYO 1,63 5,3 24,8 11,6 -12,9 0,4 -60,3
ISMEN 4,74 4,4 -21,7 1,3 -24,9 1,5 25,6
ISYAT 2,47 6,2 -20,9 2,1 4,4 1,4 18,1
JANTS 57,40 8,1 -21,6 8,0 -2,8 2,3 20,6
KARTN 380,00 13,3 -29,5 8,9 -39,3 2,4 -5,1
KCHOL 17,20 9,9 7,5 6,2 -22,4 1,2 -11,6
KLMSN 18,83 6,6 -8,2 8,2 38,8 2,3 61,3
KONYA 239,00 1.904,8 6.616,4 66,0 216,3 3,3 -11,4
KORDS 13,93 8,0 -11,3 6,8 6,8 1,2 4,0
KOZAA 11,30 5,5 -26,3 A/D -113,7 1,5 15,5
KOZAL 73,00 6,3 -24,7 3,7 -8,8 1,9 16,5
KRDMD 2,60 15,7 62,0 6,7 -5,8 A/D
KRGYO 2,23 11,0 34,1 125,8 770,9 1,3 1,0
KRTEK 2,54 29,1 177,4 10,2 -9,5 1,5 9,9
KSTUR 23,00 7,0 -35,5 4,0 -56,3 2,0 23,7
LINK 24,80 18,3 14,6 16,2 12,4 3,9 78,6
LKMNH 6,37 18,5 0,4 7,7 13,0 2,1 29,8
LOGO 75,80 22,0 6,5 13,2 2,9 5,1 -11,4
MAALT 78,45 25,2 33,8 279,7 1.284,0 4,9 220,9
MAVI 53,50 20,6 -19,9 7,8 12,7 5,7 -15,5
MGROS 21,76 338,7 1.933,1 4,2 -48,5 6,1 -0,3
MIPAZ 2,64 6,4 17,2 A/D 2,1 20,4
MPARK 14,89 A/D 6,5 -25,2 18,4 64,7
MRDIN 5,12 20,8 76,7 23,8 104,8 2,5 21,1
MTRYO 5,40 8,4 -37,6 4,3 -31,5 2,0 19,6
ORGE 4,70 5,2 -21,2 4,4 -18,1 1,3 -21,9
OSMEN 7,20 12,4 -27,3 8,8 -33,9 3,2 55,8
OTKAR 151,00 10,3 -51,7 9,7 -40,1 5,7 -43,5
OYAYO 3,88 13,0 11,7 8,3 36,6 2,6 100,2
OYLUM 3,03 46,8 180,2 20,3 5,5 3,1 112,9
OZBAL 1,67 A/D 38,5 123,1 44,5 599,4
PAGYO 5,63 7,8 56,3 7,9 -0,7 0,5
PAPIL 9,13 37,9 18,5 109,2 3,8 1,6
PEGYO 0,95 A/D A/D 1,0 -7,8
PEKGY 2,79 A/D A/D 0,6 -54,4
PETKM 3,64 9,5 -16,1 8,0 -16,8 1,6 -23,2
PETUN 9,50 8,9 21,3 5,4 -22,1 0,6 -47,2
PGSUS 54,00 4,5 -58,0 3,4 -61,5 1,1 -34,5
PINSU 2,58 A/D 10,8 -28,1 2,2 59,6
PKART 8,98 24,3 29,3 16,3 46,2 3,5 117,3
PNSUT 11,93 15,5 32,8 8,1 -12,7 0,6 -61,5
PRKAB 3,50 21,1 30,2 6,6 61,7 2,0 43,2
QNBFB 38,60 45,1 247,0 A/D 7,7 314,7
QNBFL 134,00 169,4 1.921,5 A/D 17,2 188,9
RHEAG 1,95 159,5 1.826,8 A/D 3,1 35,4
RODRG 1,80 11,0 -11,5 5,3 -66,1 1,2 -31,1
RYGYO 7,65 3,4 -20,8 15,3 55,0 1,1 -17,3
RYSAS 7,85 146,3 2.271,7 8,4 28,6 17,8 467,3
SAFKR 3,37 22,4 97,6 9,9 27,1 2,0 41,5
SAHOL 8,51 4,6 -36,5 29,8 -9,5 0,5 -51,2
SANKO 6,40 17,2 70,7 39,8 72,9 2,0 33,5
SEKFK 4,53 A/D A/D 2,9 63,4
SELEC 6,57 5,9 -16,7 4,3 -31,1 1,3 20,0
SEYKM 9,08 30,2 65,9 25,4 80,9 5,3 117,2
SILVR 2,24 A/D 19,1 204,6 2,4 70,9
SISE 4,83 5,7 -32,5 4,5 -17,0 0,7 -29,9
SKTAS 2,83 A/D 9,8 21,1 1,8 41,0
SMART 8,07 32,9 95,3 14,0 62,0 4,2 60,3
SODA 5,79 5,2 -14,0 3,8 -38,3 1,0 -29,0
SODSN 14,47 7,6 1,3 5,1 -5,1 2,7 107,3
TATGD 6,30 13,0 13,9 10,0 -14,7 1,5 -1,4
TAVHL 20,36 3,1 -68,9 4,4 -29,5 0,8 -62,7
TCELL 13,84 9,4 -30,3 3,7 -33,7 1,7 -3,6
TDGYO 2,09 7,7 -3,8 6,9 4,9 1,2 -2,8
THYAO 11,75 4,4 -52,2 6,8 -19,1 0,4 -63,4
TKFEN 14,85 3,9 -55,2 1,0 -80,7 1,0 -32,1
TKNSA 6,09 A/D 3,6 -50,0 A/D
TLMAN 10,70 4,3 -20,6 4,2 19,3 2,4 -16,4
TMPOL 5,29 4,9 -72,3 8,9 -34,4 2,3 -41,6
TOASO 26,56 9,0 -18,1 5,8 -32,9 3,1 -17,8
TRGYO 2,56 3,0 -4,6 11,2 -10,8 0,3
TRKCM 3,34 5,6 -19,6 5,4 -21,7 0,7 -42,1
TSGYO 1,73 10,0 55,1 82,8 153,8 1,7 -49,6
TSKB 1,10 4,2 -25,3 A/D 0,6 -49,6
TTKOM 7,53 11,0 -27,5 3,8 -27,5 2,8 -31,3
TTRAK 59,30 28,3 105,0 10,2 1,0 4,1 -28,1
TUPRS 101,30 48,2 430,7 8,9 -5,3 2,0 -24,4
TURGG 45,50 139,5 474,4 A/D 2,2 33,5
UFUK 3,79 A/D 14,4 -3,4 0,9 -18,3
ULAS 1,99 A/D A/D 0,9 -53,3
ULKER 20,48 8,6 -54,1 7,1 -44,5 1,7 -55,2
UNYEC 4,28 13,2 31,1 8,8 16,7 1,9 -6,1
USAK 1,76 16,5 -2,4 5,7 -12,8 0,7 -30,5
UZERB 2,07 A/D A/D 5,8 48,7
VAKBN 5,30 3,8 -22,3 A/D 0,4 -61,3
VAKFN 1,91 10,6 28,6 A/D 1,2 -4,1
VANGD 1,28 A/D A/D 1,1 -38,1
VERTU 4,04 6,7 -22,3 A/D 1,2 -11,7
VERUS 19,80 22,3 -2,2 588,4 4,3 -14,0
VESBE 20,50 6,9 -25,6 5,0 -7,7 2,2 -6,6
VESTL 14,00 14,9 5,1 4,3 -3,0 1,3 1,1
VKFYO 2,06 35,1 25,2 17,0 11,0 2,2 45,8
VKGYO 2,38 5,7 -49,9 A/D 0,5 -79,4
YATAS 7,62 12,7 17,8 7,9 31,9 2,9 12,7
YAYLA 1,92 53,1 390,4 113,1 484,8 1,3 -10,4
YBTAS 4.221,00 A/D A/D 3,2 75,4
YGGYO 12,85 6,0 -1,2 9,7 6,7 0,9 -37,8
YKBNK 2,29 5,4 -14,6 A/D 0,5 -56,9
YKGYO 2,49 25,7 137,3 A/D 1,2 -12,6
YKSLN 8,46 20,3 21,5 13,8 22,6 2,6 21,4
2019 y?l?n?n tahminleri ile hesaplanm??t?r
Prim ya da iskonto oranlar? s?f?rdan kü?ük de?erler i?in iskontolu, s?f?rdan büyük de?erler primli oldu?unu g?stermektedir.
A/D = Oranlar hesaplan?rken 0’dan kü?ük ve 40’dan büyük de?erler anlams?z de?er (A/D) olarak g?sterilmektedir.
Kod Kapan?? (TL) F/K FD/FAV?K FD/Sat??lar PD/DD Son D?nem
ACSEL6,227,211,81,51,612/2019
ADANA8,4312,917,02,23,012/2019
ADBGR6,6014,318,42,42,412/2019
ADEL13,50A/D6,91,42,012/2019
ADESE1,3831,3A/D3,40,69/2019
ADNAC1,9330,031,34,10,712/2019
AEFES21,9412,76,91,11,012/2019
AFYON6,20A/DA/D6,53,612/2019
AGHOL16,12A/DA/DA/D0,89/2019
AGYO1,7513,0A/DA/D0,812/2019
AKBNK6,766,6A/DA/D0,612/2019
AKCNS9,0723,17,91,11,712/2019
AKENR1,05A/D15,53,20,812/2019
AKFGY3,483,9A/DA/D0,712/2019
AKGRT6,325,3A/DA/D2,212/2019
AKGUV1,80A/DA/D1,40,89/2019
AKMGY24,7211,3A/DA/D3,712/2019
AKSA7,909,26,11,01,712/2019
AKSEN3,556,63,81,00,612/2019
AKSGY3,803,0A/DA/D0,412/2019
AKSUE9,80A/D23,517,47,112/2019
ALARK5,573,5A/DA/D1,79/2019
ALBRK1,3528,7A/DA/D0,512/2019
ALCAR51,8534,2A/D0,81,412/2019
ALCTL19,6025,66,71,22,49/2019
ALGYO14,072,3A/DA/D0,612/2019
ALKA6,297,44,70,72,012/2019
ALKIM49,109,26,71,73,112/2019
ALYAG0,74A/DA/D1,13,89/2019
ANACM3,775,45,41,31,012/2019
ANELE2,94A/DA/D0,40,69/2019
ANHYT7,168,5A/DA/D2,412/2019
ANSGR4,849,5A/DA/D1,112/2019
ARCLK18,5813,66,20,61,312/2019
ARDYZ13,4211,29,15,34,112/2019
ARENA10,2110,64,40,10,712/2019
ARMDA17,85A/D10,70,21,612/2019
ARSAN4,798,129,71,81,19/2019
ARTI0,84A/DA/DA/D0,89/2019
ASELS27,509,410,52,32,312/2019
ASLAN34,48A/DA/D8,38,312/2019
ASUZU10,1739,28,60,91,512/2019
ATAGY3,65A/DA/DA/D2,412/2019
ATEKS13,3218,99,60,90,79/2019
ATLAS1,303,6A/DA/D0,812/2019
ATSYH1,36A/DA/DA/D4,79/2019
AVGYO1,513,2A/DA/D0,612/2019
AVHOL1,3324,9A/DA/D1,06/2019
AVISA14,5012,2A/DA/D5,112/2019
AVOD1,999,010,61,33,29/2019
AVTUR1,5913,8A/D13,30,89/2019
AYCES10,90A/D22,56,11,212/2019
AYEN3,098,810,53,71,39/2019
AYES2,4210,74,20,20,96/2019
AYGAZ11,4012,58,40,41,412/2019
BAGFS14,508,06,91,41,512/2019
BAKAB6,147,95,90,61,29/2019
BALAT2,40A/DA/D34,2A/D6/2019
BANVT18,3611,44,20,52,19/2019
BASCM2,86A/D8,70,90,812/2019
BERA3,4615,4A/DA/D0,79/2019
BEYAZ3,4128,715,30,62,96/2019
BFREN247,9022,618,82,99,212/2019
BIMAS48,0423,19,50,77,29/2019
BIZIM8,9616,30,60,03,812/2019
BJKAS2,52A/DA/D3,5A/D6/2019
BLCYT7,356,14,81,52,012/2019
BMELK1,30A/D6,35,30,66/2019
BNTAS2,6411,612,41,21,212/2019
BOLUC3,92A/D14,82,01,712/2019
BOSSA9,088,78,61,52,612/2019
BRISA8,8623,78,21,43,012/2019
BRKO0,33A/DA/D3,70,512/2019
BRKSN2,48A/D11,80,71,69/2019
BRMEN1,17A/DA/D5,80,89/2019
BRSAN9,898,48,20,70,59/2019
BRYAT61,6025,2A/DA/D0,89/2019
BSOKE1,21A/DA/D4,81,39/2019
BTCIM3,21A/D29,92,20,89/2019
BUCIM3,39A/D12,00,51,212/2019
BURCE6,09A/D17,41,61,69/2019
BURVA14,94A/DA/D11,323,19/2019
CCOLA45,1011,96,71,31,812/2019
CELHA8,73A/D37,90,64,312/2019
CEMAS1,169,6A/D4,93,59/2019
CEMTS6,3511,49,00,81,412/2019
CEOEM6,2036,2A/D1,11,79/2019
CIMSA9,05A/D9,11,40,912/2019
CLEBI80,009,07,51,94,39/2019
CMBTN36,885,0A/D0,41,59/2019
CMENT13,58A/DA/D1,41,39/2019
COSMO2,265,2A/DA/D4,79/2019
CRDFA2,257,8A/DA/D1,212/2019
CRFSA5,28A/D9,60,8A/D12/2019
CUSAN3,0613,611,30,61,49/2019
DAGHL2,8113,3A/DA/D1,79/2019
DAGI2,6611,17,91,21,29/2019
DARDL4,398,88,71,0A/D9/2019
DENCM7,34A/D14,30,81,712/2019
DENGE1,23A/DA/DA/D0,96/2019
DERAS3,1823,08,60,51,512/2019
DERIM7,60A/DA/D1,35,69/2019
DESA4,7012,74,60,72,512/2019
DESPC4,728,79,90,51,412/2019
DEVA9,347,65,71,82,09/2019
DGATE7,449,512,80,41,812/2019
DGGYO5,6419,7A/DA/D1,912/2019
DGKLB1,80A/D13,61,510,99/2019
DIRIT0,69A/DA/D6,95,49/2019
DITAS11,54A/D16,61,24,412/2019
DMSAS3,649,26,20,61,69/2019
DOAS9,6728,16,60,41,712/2019
DOBUR4,43A/DA/D0,84,012/2019
DOCO531,4031,49,41,13,59/2019
DOGUB1,94A/DA/D14,43,59/2019
DOHOL1,727,3A/DA/D0,612/2019
DOKTA24,2028,620,93,333,012/2019
DURDO16,509,98,01,53,89/2019
DYOBY4,4822,25,20,92,412/2019
DZGYO4,2515,9A/DA/D0,812/2019
ECILC3,8216,113,92,30,612/2019
ECZYT12,0017,3A/DA/D0,512/2019
EDIP1,830,815,07,70,59/2019
EGCEY0,48A/DA/DA/D0,59/2019
EGCYH0,3233,4A/DA/D22,79/2019
EGCYO0,33A/DA/DA/D0,99/2019
EGEEN667,509,06,71,93,112/2019
EGGUB48,1410,66,41,02,212/2019
EGPRO12,1726,67,51,12,312/2019
EGSER4,4626,011,40,91,19/2019
EKGYO1,3914,1A/DA/D0,49/2019
EKIZ1,188,3A/D0,61,89/2019
EMKEL1,65A/DA/D0,91,09/2019
EMNIS2,21A/DA/D0,7A/D9/2019
ENJSA7,798,95,10,91,312/2019
ENKAI6,438,81,00,20,99/2019
EPLAS14,557,411,11,54,99/2019
ERBOS20,506,36,20,61,312/2019
EREGL8,258,74,70,91,012/2019
ERSU3,0616,5A/D11,52,99/2019
ESCOM2,88A/DA/DA/D2,49/2019
ETILR1,8713,3A/D5,33,19/2019
ETYAT1,152,8A/DA/D0,712/2019
EUHOL1,32A/DA/DA/D1,69/2019
EUKYO1,433,3A/DA/D0,912/2019
EUYO1,132,8A/DA/D0,712/2019
FENER11,84A/DA/D3,9A/D6/2019
FLAP3,8011,128,72,61,89/2019
FMIZP43,8019,820,25,110,512/2019
FONET7,3920,216,46,04,412/2019
FORMT2,20A/DA/D2,52,912/2019
FRIGO9,683,63,70,92,09/2019
FROTO78,0014,09,10,85,912/2019
GARAN9,506,4A/DA/D0,712/2019
GARFA3,8615,3A/DA/D1,912/2019
GEDIK13,4713,918,10,15,312/2019
GEDZA6,917,14,00,81,212/2019
GENTS2,3721,611,80,91,59/2019
GEREL3,07A/DA/D1,51,99/2019
GLBMD2,1132,213,60,01,89/2019
GLRYH1,5926,0A/DA/D1,09/2019
GLYHO3,50A/DA/DA/D1,29/2019
GOLTS13,956,16,21,40,99/2019
GOODY4,374,44,10,41,312/2019
GOZDE3,70A/DA/DA/D0,612/2019
GRNYO1,5014,45,00,51,312/2019
GSDDE2,352,512,14,70,99/2019
GSDHO1,4220,4A/DA/D0,49/2019
GSRAY3,7619,010,22,7A/D6/2019
GUBRF17,05A/D9,01,48,69/2019
GUSGR2,4510,7A/DA/D1,012/2019
GYHOL19,997,2A/DA/D4,112/2019
HALKB5,983,3A/DA/D0,212/2019
HALKS2,924,4A/DA/D1,712/2019
HATEK9,256,8A/D1,10,612/2019
HDFGS2,264,73,43,01,112/2019
HEKTS9,6315,110,23,64,312/2019
HLGYO1,404,0A/DA/D0,512/2019
HUBVC26,12A/DA/DA/D15,512/2019
HURGZ1,09A/DA/D1,81,19/2019
ICBCT4,28A/DA/DA/D2,912/2019
IDEAS2,88A/DA/D4,92,86/2019
IDGYO2,93A/DA/DA/D4,89/2019
IEYHO0,5914,5A/DA/D2,29/2019
IHEVA3,2733,939,35,43,19/2019
IHGZT3,99A/DA/D3,51,99/2019
IHLAS0,73A/DA/DA/D1,29/2019
IHLGM1,2118,9A/DA/D1,612/2019
IHYAY1,06A/DA/D1,12,39/2019
INDES10,604,65,20,21,59/2019
INFO9,2036,413,91,54,712/2019
INTEM10,00A/DA/D0,38,012/2019
IPEKE9,326,0A/DA/D1,812/2019
ISATR380.383,00A/DA/DA/DA/D12/2019
ISBIR566,607,7A/DA/D1,96/2019
ISBTR43.030,30A/DA/DA/DA/D12/2019
ISCTR5,713,7A/DA/D0,412/2019
ISDMR7,109,66,91,41,312/2019
ISFIN3,1325,8A/DA/D1,812/2019
ISGSY3,78A/DA/D19,61,112/2019
ISGYO1,635,3A/DA/D0,412/2019
ISKUR504.999,910,0A/DA/D0,012/2019
ISMEN4,744,41,30,01,512/2019
ISYAT2,476,22,10,61,412/2019
ITTFH2,43A/DA/DA/D0,89/2019
IZFAS1,99A/D16,21,72,06/2019
IZMDC10,20A/DA/D1,38,49/2019
IZTAR2,42A/D11,72,81,26/2019
JANTS57,408,18,01,22,312/2019
KAPLM6,28A/D11,40,82,89/2019
KAREL13,504,84,91,32,29/2019
KARSN1,67A/D20,31,92,79/2019
KARTN380,0013,38,91,32,412/2019
KATMR3,42A/D27,22,32,09/2019
KCHOL17,209,9A/DA/D1,212/2019
KENT218,90A/DA/D6,614,09/2019
KERVN0,421,8A/DA/D1,39/2019
KERVT3,3710,26,11,03,19/2019
KFEIN12,9515,07,32,03,19/2019
KLGYO2,993,8A/DA/D0,39/2019
KLMSN18,836,68,21,02,312/2019
KLNMA36,24A/DA/DA/D13,112/2019
KNFRT7,408,65,31,41,79/2019
KONYA239,00A/DA/D3,53,312/2019
KORDS13,938,06,81,01,212/2019
KOZAA11,305,5A/DA/D1,512/2019
KOZAL73,006,33,72,31,912/2019
KPHOL3,3010,2A/DA/D2,09/2019
KRDMA2,555,44,50,70,79/2019
KRDMB2,565,44,50,70,79/2019
KRDMD2,605,54,50,70,79/2019
KRGYO2,2311,0A/DA/D1,312/2019
KRONT21,58A/D40,06,87,19/2019
KRSAN10,005,1A/DA/D1,09/2019
KRSTL1,63A/DA/D1,21,39/2019
KRTEK2,5429,110,21,01,512/2019
KSTUR23,007,04,01,92,012/2019
KUTPO8,3013,57,70,91,09/2019
KUYAS1,56A/DA/D14,81,29/2019
LIDFA3,6212,4A/DA/D1,09/2019
LINK24,8018,316,27,23,912/2019
LKMNH6,3718,57,71,02,112/2019
LOGO75,8022,013,24,55,112/2019
LUKSK9,6011,28,11,51,19/2019
MAALT78,4525,2A/DA/D4,912/2019
MAKTK1,7627,615,84,63,99/2019
MARKA1,25A/DA/DA/D0,49/2019
MARTI0,90A/D22,36,4A/D9/2019
MAVI53,5031,65,51,16,09/2019
MEGAP2,715,82,90,41,66/2019
MEPET1,90A/D6,80,40,89/2019
MERIT19,005,214,04,71,16/2019
MERKO1,16A/DA/D1,13,99/2019
METAL0,85A/DA/D32,60,69/2019
METRO1,20A/DA/DA/D0,69/2019
METUR1,596,87,53,06,69/2019
MGROS21,7623,42,90,38,79/2019
MIPAZ2,646,4A/DA/D2,112/2019
MMCAS0,85A/DA/D5,823,89/2019
MNDRS1,774,610,31,01,69/2019
MPARK14,89A/D7,51,519,79/2019
MRDIN5,1220,823,82,62,512/2019
MRGYO1,08A/DA/DA/D0,49/2019
MRSHL52,95A/D8,51,67,39/2019
MSGYO1,6516,7A/DA/D1,09/2019
MTRYO5,408,44,30,32,012/2019
MZHLD14,808,36,00,8A/D9/2019
NATEN17,0223,615,310,63,49/2019
NETAS12,94A/D30,81,11,19/2019
NIBAS6,70A/DA/D13,57,09/2019
NTHOL2,002,310,82,50,39/2019
NUGYO3,50A/DA/DA/D17,69/2019
NUHCM9,4112,66,81,31,29/2019
ODAS1,96A/D14,13,11,29/2019
OLMIP4,50A/DA/D1,24,49/2019
ORGE4,705,24,41,71,312/2019
ORMA4,30A/D4,71,10,66/2019
OSMEN7,2012,48,80,03,212/2019
OSTIM2,0729,2A/D6,31,39/2019
OTKAR151,0010,39,71,75,712/2019
OYAYO3,8813,00,00,72,612/2019
OYLUM3,03A/D20,31,93,112/2019
OZBAL1,67A/D38,53,5A/D12/2019
OZGYO1,57A/DA/DA/D0,99/2019
OZKGY2,833,2A/DA/D0,59/2019
OZRDN2,42A/D12,61,32,36/2019
PAGYO5,637,8A/DA/D0,512/2019
PAPIL9,1337,9A/D13,83,812/2019
PARSN14,018,519,93,52,29/2019
PEGYO0,95A/DA/DA/D1,012/2019
PEKGY2,79A/DA/DA/D0,612/2019
PENGD4,3936,6A/D2,07,99/2019
PETKM3,649,58,01,01,612/2019
PETUN9,508,95,40,50,612/2019
PGSUS54,004,73,71,11,29/2019
PINSU2,58A/D10,81,32,212/2019
PKART8,9824,316,30,93,512/2019
PKENT186,4011,26,61,94,39/2019
PNSUT11,9315,58,10,40,612/2019
POLHO2,57A/DA/DA/D1,39/2019
POLTK68,00A/D31,94,78,212/2018
PRKAB3,5021,16,60,42,012/2019
PRKME2,92A/DA/DA/D0,99/2019
PRZMA5,49A/DA/D14,63,19/2019
PSDTC7,575,62,10,71,79/2019
QNBFB38,60A/DA/DA/D7,812/2019
QNBFL134,00A/DA/DA/D17,212/2019
RALYH7,96A/DA/DA/D7,99/2019
RAYSG3,2310,5A/DA/D2,012/2019
RHEAG1,95A/DA/DA/D3,112/2019
RODRG1,8011,05,30,81,212/2019
ROYAL2,00A/DA/D1,82,112/2018
RTALB2,0316,5A/D4,31,19/2019
RYGYO7,653,4A/DA/D1,112/2019
RYSAS7,85A/D8,43,117,812/2019
SAFKR3,3722,49,91,02,012/2019
SAHOL8,514,6A/DA/D0,512/2019
SALIX5,00A/DA/DA/D6,99/2019
SAMAT2,44A/D7,40,52,29/2019
SANEL3,70A/DA/D3,12,69/2019
SANFM5,59A/D14,11,14,39/2019
SANKO6,4017,239,80,62,012/2019
SARKY5,0313,612,00,31,79/2019
SASA8,726,3A/D4,22,99/2019
SAYAS3,22A/D12,41,84,39/2019
SEKFK4,53A/DA/DA/D2,912/2019
SEKUR4,75A/D7,20,80,99/2019
SELEC6,575,94,30,21,312/2019
SELGD1,4721,227,81,00,99/2019
SERVE1,456,56,42,22,49/2019
SEYKM9,0830,225,44,25,312/2019
SILVR2,24A/D19,10,42,412/2019
SISE4,835,74,50,90,712/2019
SKBNK1,11A/DA/DA/D0,712/2019
SKTAS2,83A/D9,81,41,812/2019
SMART8,0732,914,09,54,212/2019
SNGYO1,232,8A/DA/D2,79/2019
SNKRN2,37A/D14,21,88,59/2019
SNPAM5,1018,828,07,43,39/2019
SODA5,795,23,80,91,012/2019
SODSN14,477,65,11,42,712/2019
SOKM8,50A/D5,30,4A/D9/2019
SONME5,16A/DA/DA/D1,59/2019
SRVGY10,6511,3A/DA/D1,29/2019
SUMAS9,004,32,30,61,76/2019
TACTR2,54A/DA/D6,81,76/2019
TATGD6,3013,010,00,91,512/2019
TAVHL20,363,14,42,30,812/2019
TBORG15,3114,36,92,44,39/2019
TCELL13,849,43,71,71,712/2019
TDGYO2,097,7A/DA/D1,212/2019
TEKTU1,30A/DA/D13,10,49/2019
TGSAS5,365,44,42,91,69/2019
THYAO11,756,47,41,10,49/2019
TIRE6,03A/D13,51,34,89/2019
TKFEN14,853,91,00,11,012/2019
TKNSA6,09A/D3,60,3A/D12/2019
TKURU6,47A/DA/D2,819,96/2019
TLMAN10,704,34,22,52,412/2019
TMPOL5,294,98,91,52,312/2019
TMSN6,06A/DA/D2,81,49/2019
TOASO26,569,05,80,83,112/2019
TRCAS3,3010,5A/D30,11,59/2019
TRGYO2,561,1A/DA/D0,39/2019
TRKCM3,345,65,40,90,712/2019
TSGYO1,7310,0A/DA/D1,712/2019
TSKB1,104,2A/DA/D0,612/2019
TSPOR5,9539,210,95,0A/D6/2019
TTKOM7,5311,03,81,82,812/2019
TTRAK59,3028,310,21,04,112/2019
TUCLK4,6026,311,51,21,49/2019
TUKAS11,0026,624,55,511,39/2019
TUPRS101,30A/D8,90,42,012/2019
TURGG45,50A/DA/D0,02,212/2019
UFUK3,79A/DA/DA/D0,912/2019
ULAS1,99A/DA/DA/D0,912/2019
ULKER20,488,17,31,21,79/2019
ULUSE30,3023,317,84,86,59/2019
ULUUN3,4223,35,60,21,19/2019
UMPAS0,48A/DA/DA/D0,46/2019
UNYEC4,2813,28,81,71,912/2019
USAK1,7616,55,71,40,712/2019
UTPYA4,744,19,12,71,19/2019
UZERB2,07A/DA/D8,15,812/2019
VAKBN5,303,8A/DA/D0,412/2019
VAKFN1,9110,6A/DA/D1,212/2019
VAKKO5,2511,85,11,02,99/2019
VANGD1,28A/DA/D4,51,112/2019
VERTU4,046,7A/D1,31,212/2019
VERUS19,8022,3A/DA/D4,312/2019
VESBE20,506,95,00,72,212/2019
VESTL14,0010,74,70,61,49/2019
VKFYO2,0635,117,0A/D2,212/2019
VKGYO2,385,7A/DA/D0,512/2019
VKING2,62A/D11,91,230,99/2019
YAPRK7,2036,110,92,02,09/2019
YATAS7,6211,28,01,23,19/2019
YAYLA1,92A/DA/D6,11,312/2019
YBTAS4.221,00A/DA/D9,33,212/2019
YESIL12,45A/DA/DA/D0,49/2019
YGGYO12,856,0A/DA/D0,912/2019
YGYO0,63A/DA/DA/D1,09/2019
YKBNK2,295,4A/DA/D0,512/2019
YKGYO2,4925,7A/DA/D1,212/2019
YKSLN8,4620,313,82,12,612/2019
YONGA9,6027,219,02,24,06/2019
YUNSA11,3633,015,41,03,99/2019
YYAPI0,65A/DA/DA/D0,49/2019
ZOREN1,33A/D7,61,71,39/2019
A/D = Oranlar hesaplan?rken 0’dan kü?ük ve 40’dan büyük de?erler anlams?z de?er (A/D) olarak g?sterilmektedir.
Kod Kapan?? (TL) Günlük Getiri (%) Haftal?k Getiri (%) Ayl?k Getiri (%) Y?l ??i Getiri (%)
ACSEL6,22-5,04-12,76-20,15-2,35
ADANA8,43-3,55-11,45-11,45-13,18
ADBGR6,601,54-3,37-4,62-7,43
ADEL13,50-3,78-6,25-18,67-14,01
ADESE1,38-5,48-8,61-10,97-3,50
ADNAC1,93-2,03-1,53-13,06-13,45
AEFES21,94-9,79-9,93-11,46-4,94
AFYON6,20-4,62-8,55-11,93-1,27
AGHOL16,12-1,29-6,55-19,48-8,36
AGYO1,75-7,89-10,71-16,27-8,85
AKBNK6,76-6,24-12,09-18,16-16,65
AKCNS9,07-2,68-9,48-14,60-9,66
AKENR1,053,96-2,78-14,63-3,67
AKFGY3,48-3,33-5,95-13,65-14,07
AKGRT6,32-3,07-3,66-7,473,78
AKGUV1,80-6,74-10,45-16,28-14,69
AKMGY24,72-4,56-12,22-3,364,39
AKSA7,900,133,54-1,860,89
AKSEN3,551,14-5,08-12,99-6,58
AKSGY3,800,80-6,86-13,64-5,94
AKSUE9,80-6,67-16,88-22,22-34,10
ALARK5,57-4,79-8,69-10,02-6,39
ALBRK1,35-4,93-12,34-20,12-11,76
ALCAR51,85-9,27-7,08-20,05-13,58
ALCTL19,60-5,22-6,6725,8062,79
ALGYO14,07-7,62-2,70-4,29-7,31
ALKA6,29-2,93-1,72-6,5412,72
ALKIM49,100,296,1411,0928,13
ALYAG0,74-3,9012,1227,5980,49
ANACM3,77-2,84-6,45-20,46-13,53
ANELE2,940,34-3,29-11,98-8,41
ANHYT7,16-3,50-5,17-1,384,68
ANSGR4,840,00-2,22-2,0210,00
ARCLK18,58-1,48-6,21-11,10-10,84
ARDYZ13,42-3,45-9,39--
ARENA10,21-0,68-5,025,2635,59
ARMDA17,85-5,05-11,90-26,188,91
ARSAN4,791,913,2311,6633,80
ARTI0,84-5,62-12,50-15,153,70
ASELS27,50-1,72-4,6517,2231,33
ASLAN34,48-1,88-2,21-12,97-13,71
ASUZU10,17-5,48-7,88-13,96-16,43
ATAGY3,65-2,93-4,20-9,65-19,43
ATEKS13,320,00-6,66-15,27-3,41
ATLAS1,30-7,80-15,03-16,67-9,72
ATSYH1,360,001,4920,3536,00
AVGYO1,51-11,70-17,93-16,570,00
AVHOL1,33-4,32-11,33-14,74-13,64
AVISA14,50-4,61-0,553,204,02
AVOD1,99-4,78-8,29-9,136,99
AVTUR1,59-8,09-15,43-15,43-12,64
AYCES10,90-3,20-7,6320,849,11
AYEN3,09-6,65-12,22-26,43-10,95
AYES2,42-3,97-12,32-16,2610,50
AYGAZ11,40-3,47-10,31-13,70-11,21
BAGFS14,50-9,60-14,56-24,40-13,79
BAKAB6,14-7,11-10,63-17,47-16,46
BALAT2,40-9,7727,6623,7193,55
BANVT18,36-3,37-7,27-4,42-1,13
BASCM2,86-3,70-17,82-8,6310,42
BERA3,46-6,74-8,22-21,36-10,13
BEYAZ3,41-2,01-7,34-25,717,91
BFREN247,90-3,95-7,57-17,34-14,49
BIMAS48,040,46-0,91-1,522,96
BIZIM8,96-0,99-3,14-19,79-19,79
BJKAS2,520,00-14,58-1,562,86
BLCYT7,351,381,3828,2768,19
BMELK1,30-5,80-6,47-10,341,56
BNTAS2,64-7,37-14,01-23,034,76
BOLUC3,92-2,73-10,09-14,78-16,60
BOSSA9,08-2,37-8,007,3312,66
BRISA8,86-0,67-7,13-7,32-6,83
BRKO0,33-2,94-10,81-2,946,45
BRKSN2,48-7,46-15,93-25,30-9,49
BRMEN1,17-7,87-14,60-18,752,63
BRSAN9,89-9,35-11,46-21,88-13,62
BRYAT61,60-9,351,40-12,00-0,40
BSOKE1,21-7,63-15,97-17,69-7,63
BTCIM3,21-4,75-7,23-14,40-3,02
BUCIM3,39-7,38-14,18-20,05-15,25
BURCE6,09-6,88-4,55-25,284,82
BURVA14,94-3,551,0114,4853,86
CCOLA45,10-1,96-0,40-2,5916,54
CELHA8,73-6,73-6,935,1834,31
CEMAS1,16-4,92-7,94-2,52-7,20
CEMTS6,35-5,65-12,89-22,56-23,31
CEOEM6,20-7,46-11,05-13,89-24,76
CIMSA9,050,00-4,84-8,03-0,33
CLEBI80,00-5,88-10,66-20,16-21,65
CMBTN36,88-5,92-8,12-23,29-10,62
CMENT13,58-3,41-5,03-20,21-9,47
COSMO2,26-0,88-5,83-15,9910,78
CRDFA2,25-6,25-9,64-4,66-21,88
CRFSA5,28-7,37-18,27-31,1612,10
CUSAN3,06-4,97-8,66-21,34-4,08
DAGHL2,81-5,07-10,51-35,2524,34
DAGI2,66-6,01-12,50-8,286,40
DARDL4,39-8,35-20,33-32,9815,83
DENCM7,34-3,42-8,82-29,49-11,99
DENGE1,23-2,38-6,82-11,51-10,22
DERAS3,18-5,36-9,92-17,83-22,06
DERIM7,60-5,94-9,85-17,846,44
DESA4,70-8,56-15,320,863,52
DESPC4,72-5,98-9,23-18,9011,32
DEVA9,34-6,13-12,95-16,763,89
DGATE7,44-5,22-10,68-19,57-4,74
DGGYO5,64-6,00-10,19-8,2924,50
DGKLB1,80-5,26-15,89-15,099,09
DIRIT0,69-4,17-4,17-6,76-11,54
DITAS11,54-7,01-6,1020,8420,71
DMSAS3,64-10,34-5,45-8,544,60
DOAS9,67-4,54-12,80-19,621,58
DOBUR4,43-8,28-8,47-30,24-27,02
DOCO531,40-2,50-14,29-9,55-5,78
DOGUB1,94-8,49-15,65-21,46-6,73
DOHOL1,72-5,49-13,13-15,69-6,52
DOKTA24,200,54-2,65-40,20-23,54
DURDO16,50-5,06-8,89-22,9717,52
DYOBY4,48-8,57-18,25-30,33-8,57
DZGYO4,25-6,39-14,31-20,41-15,84
ECILC3,82-2,30-6,83-8,612,96
ECZYT12,003,54-4,237,9118,69
EDIP1,83-8,96-18,671,6731,65
EGCEY0,48-5,88-17,24-36,8423,08
EGCYH0,32-5,88-15,79-28,8960,00
EGCYO0,33-2,94-10,81-29,793,13
EGEEN667,50-1,69-4,93-0,8514,99
EGGUB48,14-6,25-2,55-11,02-3,33
EGPRO12,17-7,24-12,45-14,051,67
EGSER4,46-1,11-10,62-9,5320,22
EKGYO1,39-5,44-9,74-16,77-4,79
EKIZ1,18-4,8412,38-9,9293,44
EMKEL1,65-6,25-15,38-19,903,77
EMNIS2,21-5,962,3128,4945,39
ENJSA7,79-1,52-5,46-3,955,41
ENKAI6,43-1,68-3,02-8,790,16
EPLAS14,554,235,51-10,5716,40
ERBOS20,50-2,66-6,90-19,29-17,93
EREGL8,25-3,51-7,92-11,58-8,74
ERSU3,06-1,61-3,47-15,4747,83
ESCOM2,88-2,04-7,694,73107,19
ETILR1,87-8,78-9,22-20,43-23,67
ETYAT1,15-6,50-13,53-18,44-8,00
EUHOL1,32-7,69-14,84-14,84-12,00
EUKYO1,43-8,92-14,37-22,70-14,37
EUYO1,13-6,61-13,74-13,08-4,24
FENER11,84-2,47-26,46-30,88-18,18
FLAP3,80-7,99-12,84-20,17-16,85
FMIZP43,80-8,75-10,25-24,48-12,19
FONET7,39-3,78-9,33-21,13-3,90
FORMT2,20-2,22-1,79-15,38-26,67
FRIGO9,68-7,81-14,79-19,60-25,31
FROTO78,001,50-1,704,0010,09
GARAN9,50-6,77-14,34-20,17-14,72
GARFA3,86-4,69-10,85-26,05-0,26
GEDIK13,473,945,1536,06140,54
GEDZA6,91-4,56-10,95-22,362,22
GENTS2,37-2,47-6,69-4,828,22
GEREL3,07-6,40-10,50-12,03-3,76
GLBMD2,11-7,86-16,93-2,7612,23
GLRYH1,59-7,02-13,59-20,90-21,67
GLYHO3,50-4,89-18,79-27,69-28,13
GOLTS13,95-6,25-12,37-23,77-21,59
GOODY4,37-4,79-6,02-8,007,90
GOZDE3,70-4,64-11,27-25,25-28,02
GRNYO1,50-6,25-11,76-8,5438,89
GSDDE2,35-7,11-13,28-28,57-8,20
GSDHO1,42-6,58-11,25-10,13-4,70
GSRAY3,763,5825,3360,6885,22
GUBRF17,05-0,87-6,8366,3488,61
GUSGR2,45-5,04-12,19-4,3012,39
GYHOL19,992,41-25,690,25159,95
HALKB5,98-4,32-12,70-13,581,18
HALKS2,92-9,88-4,2646,7347,47
HATEK9,25-8,609,4714,7634,64
HDFGS2,26-7,00-14,07-13,74-13,41
HEKTS9,63-3,51-7,67-6,9620,07
HLGYO1,40-4,76-8,50-6,0414,75
HUBVC26,12----
HURGZ1,09-3,54-6,84-7,63-4,39
ICBCT4,28-6,35-12,47-24,25-18,79
IDEAS2,88-5,26-7,69-11,66-13,25
IDGYO2,93-9,29-14,83-14,58-4,25
IEYHO0,59-6,35-10,61-15,71-4,84
IHEVA3,27-9,922,5113,544,47
IHGZT3,99-0,25-0,75-10,34-41,41
IHLAS0,73-6,41-10,98-14,12-19,78
IHLGM1,21-6,20-1,636,140,83
IHYAY1,06-7,83-9,407,073,92
INDES10,60-2,57-9,01-18,659,28
INFO9,200,002,7921,053,37
INTEM10,005,04-5,57-9,587,99
IPEKE9,32-4,41-4,41-5,8620,73
ISATR380.383,000,000,0072,90129,38
ISBIR566,60-3,134,9321,2531,77
ISBTR43.030,30-6,25-11,28-3,0942,58
ISCTR5,71-6,55-11,75-21,24-10,92
ISDMR7,10-1,93-3,79-8,62-11,36
ISFIN3,13-6,29-14,01-28,21-17,63
ISGSY3,78-8,70-13,70-28,41-0,53
ISGYO1,63-4,68-11,89-13,30-7,39
ISKUR504.999,910,000,0060,32140,48
ISMEN4,74-5,01-8,32-4,055,33
ISYAT2,47-3,14-4,6325,3834,24
ITTFH2,43-7,95-19,00-26,36-34,68
IZFAS1,99-6,13-7,0113,7110,56
IZMDC10,200,00-2,76-1,5424,54
IZTAR2,42-6,20-11,03-10,04-7,63
JANTS57,40-3,12-11,69-1,29-1,54
KAPLM6,281,292,4513,1513,15
KAREL13,50-3,85-11,24-21,97-7,09
KARSN1,67-3,47-7,22-1,765,70
KARTN380,00-4,59-11,11-14,99-2,54
KATMR3,42-5,79-11,86-17,99-10,94
KCHOL17,20-6,11-12,42-11,98-15,35
KENT218,90-4,03-1,8413,8924,52
KERVN0,42-2,33-8,70-8,70-23,64
KERVT3,37-5,07-7,16-1,173,37
KFEIN12,95-5,61-7,83-18,0416,25
KLGYO2,99-6,85-22,34-23,92-21,11
KLMSN18,83-5,85-9,82-11,10-14,72
KLNMA36,24-5,63-9,85-17,52-16,88
KNFRT7,40-3,39-9,76-11,38-5,37
KONYA239,00-5,16-5,91-13,59-11,91
KORDS13,93-1,83-5,88-0,926,50
KOZAA11,30-5,68-9,896,7012,66
KOZAL73,00-8,46-11,30-8,92-1,42
KPHOL3,300,30-5,443,1336,36
KRDMA2,55-4,49-7,61-9,25-3,77
KRDMB2,56-4,12-6,91-8,57-3,03
KRDMD2,60-4,76-7,80-7,80-2,26
KRGYO2,23-7,08-17,41-25,91-6,69
KRONT21,58-5,276,8319,9669,65
KRSAN10,00-4,763,6326,746,50
KRSTL1,63-5,78-12,37-22,387,95
KRTEK2,54-6,62-12,41-16,45-21,60
KSTUR23,00-6,12-8,00-8,00-2,95
KUTPO8,30-5,14-13,27-12,7225,38
KUYAS1,56-7,69-13,33-18,75-5,45
LIDFA3,62-7,18-14,01-23,95-1,36
LINK24,802,56-16,167,8336,64
LKMNH6,37-7,81-7,418,1510,21
LOGO75,80-3,623,2721,9624,67
LUKSK9,60-4,48-6,98-8,9211,11
MAALT78,45-6,61-8,46-17,8510,49
MAKTK1,76-5,88-9,74-16,98-6,38
MARKA1,25-6,72-16,67-16,115,93
MARTI0,90-6,25-13,46-25,00-1,10
MAVI53,50-1,20-10,39-6,06-7,60
MEGAP2,713,048,407,1123,18
MEPET1,90-6,40-12,44-15,18-3,06
MERIT19,00-2,66-2,56-20,77-2,26
MERKO1,16-6,45-11,45-1,6910,48
METAL0,85-3,41-5,56-16,67-6,59
METRO1,20-4,76-10,45-17,24-13,04
METUR1,59-6,47-12,64-18,46-10,67
MGROS21,76-3,89-10,23-13,65-10,16
MIPAZ2,64-5,71-12,58-9,5920,55
MMCAS0,85-9,57-13,27-19,05-25,44
MNDRS1,77-6,84-6,3522,0735,11
MPARK14,89-9,65-10,30-14,52-6,94
MRDIN5,12-2,29-6,40-6,40-13,51
MRGYO1,08-7,69-14,96-35,716,93
MRSHL52,95-1,03-1,306,9711,38
MSGYO1,65-7,82-14,51-23,26-12,70
MTRYO5,40-7,69-9,85-8,63-33,50
MZHLD14,808,425,71-8,3622,42
NATEN17,02-4,97-16,16-9,0833,81
NETAS12,94-5,89-10,08-12,74-0,92
NIBAS6,703,0821,1613,568,06
NTHOL2,00-6,98-15,25-17,01-23,08
NUGYO3,50-4,89-12,06-18,79-1,96
NUHCM9,41-5,14-11,39-19,43-20,79
ODAS1,96-3,92-7,55-7,5535,17
OLMIP4,50-2,8112,2241,5175,78
ORGE4,70-7,11-14,70-16,52-5,24
ORMA4,30-4,44-11,16-22,3855,80
OSMEN7,201,69-0,8318,8171,43
OSTIM2,07-5,05-13,75-2,8223,21
OTKAR151,00-1,24-5,15-6,96-5,03
OYAYO3,8814,7973,2157,0966,52
OYLUM3,036,696,32-9,82-1,94
OZBAL1,67-7,73-13,92-21,963,73
OZGYO1,57-7,10-11,80-16,490,00
OZKGY2,83-8,12-10,44-19,1410,12
OZRDN2,42-0,410,83-0,826,14
PAGYO5,63-3,60-5,54-11,20-9,19
PAPIL9,13-7,31-11,10-14,4317,81
PARSN14,01-2,51-10,82-20,94-17,30
PEGYO0,951,00-9,52-15,931,06
PEKGY2,79-5,42-10,00-11,71-10,86
PENGD4,39-4,572,8126,51112,08
PETKM3,64-2,67-8,77-9,68-4,46
PETUN9,500,85-1,14-5,853,60
PGSUS54,00-6,74-21,28-21,28-37,50
PINSU2,58-5,49-8,51-15,4111,21
PKART8,98-2,07-6,36-6,56-3,13
PKENT186,40-4,99-7,26-10,2645,51
PNSUT11,93-4,41-8,09-14,97-5,84
POLHO2,57-4,81-11,99-23,96-15,18
POLTK68,00-2,93-9,33-8,23-11,69
PRKAB3,50-7,65-18,03-12,0634,62
PRKME2,92-4,58-7,89-17,98-4,26
PRZMA5,49-1,96-1,4413,4327,67
PSDTC7,57-4,90-9,01-27,97-5,61
QNBFB38,60-5,85-10,02-21,932,93
QNBFL134,00-4,96-6,036,263,80
RALYH7,960,76-2,9324,3817,06
RAYSG3,23-7,98-15,00-27,09-5,56
RHEAG1,95-1,52-1,0219,6363,87
RODRG1,80-5,26-4,26-7,69-0,55
ROYAL2,00-2,44-3,38-11,8945,99
RTALB2,03-7,73-7,31-15,06-12,50
RYGYO7,65-4,38-21,7017,8766,67
RYSAS7,85-3,09-17,8910,8879,22
SAFKR3,37-3,44-3,1655,3054,59
SAHOL8,51-5,23-11,08-12,72-10,80
SALIX5,00-1,96-12,89-33,24-30,65
SAMAT2,44-5,79-7,92-14,3936,31
SANEL3,702,78-2,63-7,50-8,64
SANFM5,59-9,84-10,562,3811,80
SANKO6,40-3,03-6,98-18,26-17,31
SARKY5,03-5,45-8,71-18,484,14
SASA8,72-3,54-11,206,9912,81
SAYAS3,22-1,53-11,7827,7843,75
SEKFK4,53-8,482,26-8,48-5,23
SEKUR4,75-9,35-8,65-12,68-11,38
SELEC6,57-2,81-5,60-8,247,70
SELGD1,47-6,96-12,50-15,03-14,53
SERVE1,45-3,335,07-5,23-8,81
SEYKM9,082,1411,6925,0733,73
SILVR2,24-5,49-15,47-27,973,70
SISE4,83-4,73-6,94-13,13-8,35
SKBNK1,11-5,93-11,90-20,14-15,27
SKTAS2,83-8,71-11,84-26,306,79
SMART8,07-5,28-10,83-22,85-17,74
SNGYO1,23-1,60-7,52-12,776,03
SNKRN2,37-8,14-15,96-19,93-13,19
SNPAM5,10-8,27-28,17-30,333,66
SODA5,79-3,50-7,36-12,93-6,31
SODSN14,470,49-0,21-9,5648,11
SOKM8,501,31-5,97-21,30-21,00
SONME5,16-6,86-17,44-22,525,74
SRVGY10,65-4,48-16,47-17,9525,29
SUMAS9,00-1,750,00-18,03-9,09
TACTR2,54-3,79-6,96-13,61-18,59
TATGD6,30-4,26-9,87-13,700,16
TAVHL20,36-7,96-18,17-25,26-30,23
TBORG15,31-0,07-3,28-3,8928,66
TCELL13,84-1,70-4,35-1,840,29
TDGYO2,09-7,11-11,81-21,72-5,00
TEKTU1,30-7,80-16,67-5,803,17
TGSAS5,36-6,29-9,92-7,5914,78
THYAO11,75-3,29-19,08-14,11-18,74
TIRE6,03-5,19-12,61-27,2645,65
TKFEN14,85-5,59-12,90-22,86-23,14
TKNSA6,09-5,58-22,12-27,8445,00
TKURU6,47-4,29-5,82-10,76-10,64
TLMAN10,70-4,89-7,28-8,550,38
TMPOL5,29-5,54-12,56-12,851,34
TMSN6,06-6,77-9,55-12,30-5,46
TOASO26,561,220,150,61-1,12
TRCAS3,30-7,30-6,25-1,7923,60
TRGYO2,56-6,57-10,49-13,80-6,91
TRKCM3,34-4,57-8,49-17,12-4,57
TSGYO1,73-4,95-13,071,1729,10
TSKB1,10-6,78-13,39-19,71-9,09
TSPOR5,9510,80-1,65118,75176,74
TTKOM7,53-6,11-13,05-2,842,17
TTRAK59,30-2,47-3,42-1,667,04
TUCLK4,60-6,12-11,379,2616,46
TUKAS11,000,92-4,35-24,14-10,93
TUPRS101,30-1,55-8,82-10,04-20,11
TURGG45,502,57-3,605,478,33
UFUK3,79-7,79-15,78-17,9746,90
ULAS1,99-8,29-17,43-24,91-6,13
ULKER20,48-7,33-8,57-12,25-8,41
ULUSE30,30-4,72-10,62-6,4813,91
ULUUN3,42-3,66-9,52-15,76-10,47
UMPAS0,48-9,43-12,73-28,36-22,58
UNYEC4,28-5,52-12,65-18,32-20,45
USAK1,760,00-5,38-7,854,14
UTPYA4,74-7,78-17,99-22,42-3,66
UZERB2,07-0,48-1,43-6,76-6,76
VAKBN5,30-6,19-12,11-19,70-3,81
VAKFN1,91-7,28-12,39-19,07-21,07
VAKKO5,25-8,54-11,91-10,1015,64
VANGD1,28-4,48-7,91-9,86-10,49
VERTU4,04-7,55-22,61-39,25-25,05
VERUS19,80-9,75-6,87-4,626,68
VESBE20,50-2,29-11,64-17,14-5,09
VESTL14,00-4,50-14,630,6510,94
VKFYO2,06-5,50-6,79-16,26-11,59
VKGYO2,38-9,51-11,52-13,45-3,64
VKING2,62-5,76-15,21-33,8440,11
YAPRK7,20-3,74-2,44-9,3214,83
YATAS7,62-1,93-8,96-9,293,81
YAYLA1,92-4,48-6,34-14,2919,25
YBTAS4.221,00-10,00-17,9213,5443,33
YESIL12,45-1,81-15,4218,2310,86
YGGYO12,85-0,39-1,460,86-1,23
YGYO0,63-7,35-13,70-10,00-1,56
YKBNK2,29-6,53-12,93-22,90-7,66
YKGYO2,49-8,12-14,43-12,322,89
YKSLN8,46-3,97-9,428,6038,01
YONGA9,60-4,76-6,4320,003,90
YUNSA11,36-6,96-11,18-18,9212,59
YYAPI0,65-4,41-8,45-10,96-1,52
ZOREN1,33-6,34-13,64-19,88-18,40